06.07.2019 - KV Zbraslav

Lešanská 1176/2a
Chodov, Praha 4
bulterierclub@email.cz

|

KV Zbraslav 6. 7. 2019, rozhodčí

BULTERIÉR

PSI - třída mladých

V1, CAJC - BLACK KING Rasels Bull, SPKP3338 /15.5.2018/

TEMPLAR Rasels Bull x LADY TANAGROS Rasels Bull

chov.: Janka a Ivan Šlesárovci, maj.: Romana a Pavel Musilovi

V2 - ZIPPY z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/13943 /13.3.2018/ ROY PAJAR VON Llubpet x HERODIAS Joe's Star

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Vendula Hradecká

V3 - QUASIMODO Polabský Bull, ČLP/BT/13967 /9.4.2018/ ÓDIN Joe’s Star x BERTILLE Lestell

chov.: Jiří Švarc, maj.: Jiří Švarc

PSI - mezitřída

V1, CAC - TORETE Joe’s Star, ČLP/BT/13898 /18.1.2018/ Habelas Hailas CAZADOR x Russian Gaze JUST FOR JOE'S STAR

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Hedvika Olléová

V2 - GOOFY Little Bull, ČLP/BT/13696 /27.5.2017/ NATHANAEL Daidalos x ELIZABETH Little Bull

chov.: Jana Kamišová, maj.: Veronika Hanousková

PSI - třída otevřená

V1, CAC, CACIB, BOS - RISING SUN Joe’s Star, ČLP/BT/13729 /7.7.2017/ Bilboen FINAL CONFLICT x LADY BIRD Joe's Star

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Monika Albertová

PSI - třída šampionů

V1, CAC, res. CACIB - DANTES Manor Bohemia, ČLP/BT/13214 /18.3.2016/ LORENZO Daidalos x FIONA Daidalos

chov.: Zuzana Carvová, maj.: Petra Illiková

V2 - DELICIOUS PLEASURE Nature of Unique, ČLP/BT/13270 /17.4.2016/ ZAPPY ZACK Timar x NAOMI BLACK SMILE of Critical Point

chov.: David Kerpl, maj.: Dana Bullová

FENY - třída dorostu

VN1 - WOO DOO DOLL Joe’s Star, ČLP/BT/14115 /8.9.2018/ Rhydaman GOLD MEDAL x I'M YOURS SILVER Joe's Star

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Tereza Mikolášková

abs. - ISDA GUN Ecce Bull, ČLP/BT/14104 /25.8.2018/ Ragnarok FORSETI x GUNS N'ROSES EX Ecce Bull

chov.: Miroslav Fojtách, maj.: Jan Kuda

FENY - třída mladých

V1, CAJC, BOJ, BOB - URIELLA Daidalos, ČLP/BT/13994 /16.4.2018/ Bullistorgame JEROME LE BANNER x KASIENKA Daidalos

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

V2 - TIZONA Joe’s Star, ČLP/BT/13900 /18.1.2018/ Habelas Hailas CAZADOR x Russian Gaze JUST FOR JOE'S STAR

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Miroslav Holub

V3 - Crambully ORACLE OF SEASONS, ČLP/BT/14118 /15.6.2018/ Madcap JUMP THE POND x Crambully LUNA ’CIOUS

chov.: Sandrine Lenblanc, maj.: Miroslav Fojtách

abs. - BEAUTIFUL STAR Dalovský Bull, ČLP/BT/13923 /24.1.2018/ NATHANAEL Daidalos x ANNY STAR Dalovský Bull

chov.: Jaroslav Kryl, maj.: Jaroslav Kryl

FENY - mezitřída

V1, CAC, res. CACIB - WAY OF LOVE Rasels Bull, ČLP/BT/13842 /20.7.2017/

Teirwgwyn WHITE CHAOS x CHARLOT Rasels Bull

chov.: Janka a Ivan Šlesárovci, maj.: Miloslav Kubinec

V2 - SUMATRA LILY Plzeňský Bull, ČLP/BT/13850 /9.11.2017/ Teirwgwyn WHITE CHAOS x A-COR Plzeňský Bull

chov.: Zuzana Kopačková, maj.: Zuzana Kopačková

V3 - SHEZA Joe’s Star, ČLP/BT/13768 /26.8.2017/ EL CID Joe’s Star x Bullimaker ARABESQUE

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Hedvika Olléová

V4 - ISABELLE Asmoddeus, ČLP/BT/13831 /5.10.2017/ Down By Law LE CHIFFRE x YASMINE Asmoddeus

chov.: Jiří Holub, maj.: Martin Šefl

VD - FLEKY z Halašova, ČLP/BT/13724 /1.7.2017/ CUSHMANN z Ostrova Man x DENNIS ze Sychrovského lesa

chov.: Stanislav Jirman, maj.: Ivana a Lubomír Kraningerovi

FENY - třída otevřená

V1, CAC - PICTURE PERFECT Joe’s Star, ČLP/BT/13434 /21.9.2016/ Busell's RED KNIGHT RISING x Emred GOSSIP GIRL

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Kateřina Hůlková

FENY - třída šampionů

V1, CAC, CACIB - QUADRILLA Daidalos, ČLP/BT/13552 /30.1.2017/ Busell’s RED KNIGHT RISING x KASIENKA Daidalos

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

V2 - AFRODITA Patriot Bull, ČLP/BT/13134 /5.1.2016/

VAN GOGH Asmoddeus x EMPRESS Chief Bull

chov.: David Fér, maj.: David Fér

MINIATURNÍ BULTERIÉR

PSI - třída dorostu

VN1 - AEGON Valor Bohemia, ČLP/MBT/1268 /1.11.2018/

DJANGO ANMAJOON z Husitova kraje x ANN ROSALINE Heartfelt Bull

chov.: Michaela Válková, maj.: Michaela Válková

abs. - DE SADE Big Mini, ČLP/MBT/1164 /15.5.2018/ NON STOP Marso x DIRECT HIT Marso

chov.: Josef Pražák, maj.: Josef Pražák

PSI - třída mladých

V1, CAJC, BOJ - ORAY du Val de Serbonnes, LOF 3 B.T.M 18423/8 /22.1.2018/

KASIMIR vom Tropfenden Kessel x IRONIE du Doamine D‘Yspahan

chov: Malik Merzouk, maj: Michaela George

V2 - EINSTEIN ALBI Indygou, CMKU/MBT/1169/18 /12.3.2018/ SHOOTER von der Alten Veste x BARONESSA LAFMI Indygou

chov.: Tereza Lafková, maj.: Denisa Jiránková

D3 - CONAN Sheebully, PKR.III-85015 /6.6.2018/

KID vom Kaiserstuhl x Yampy Yard I HAVE A DREAM SHEEBULLY

chov.: Paulina Wolf, maj.: Tereza Lafková

PSI - mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB - CLAREMONT Nea MB, ROI 18/15973 /14.11.2017/

DO WHAT YOU WANT von Deutsche Still x ADDISON TYSON FURY

chov.: Antonio Certossi, maj.: Zdeněk Švejda

PSI - třída otevřená

abs. - ALBUS Polabský Bull, ČLP/MBT/965 /24.4.2017/ Gjunp ETALON KACHESTVA x SNOW WHITE-M Wild Fámy

chov.: Jiří Švarc, maj.: Jiří Švarc

FENY - třída štěňat

VN1 - FUCHSIA MINT Indygou, CMKU/MBT/1340/19 /14.1.2019/ LUKE von der Alten Veste x EmeritaBull BLACK INSPIRE

chov.: Jiří Švarc, maj.: Jiří Švarc

VN2 - BARUNKA Polabský Bull, ČLP/MBT/1301 /1.12.2018/ Gjunp ETALON KACHESTVA x SNOW WHITE-M Wild Fámy

chov.: Jiří Švarc, maj.: Jiří Švarc

VN3 - E-JASSIE Marven Bull, ČLP/MBT/1305 /28.12.2018/ Gjunp ETALON KACHESTVA x AGIE Marven Bull

chov.: Markéta Marečková, maj.: Jan Hujsa

FENY - třída dorostu

VN1 - ZENYATTA QUEEN Aedestaurum, /..201/ x

chov.: , maj.: Pavla Richterová

FENY - třída mladých

V1, CAJC - EXCELENCE ESTERKA Indygou, CMKU/MBT/1173/18 /12.3.2018/ SHOOTER von der Alten Veste x EmeritaBull BLACK INSPIRE

chov.: Tereza Lafková, maj.: Tereza Lafková

V2 - INSTASTORIE Canea Bulls, ČLP/MBT/1124 /20.2.2018/ JUMANJI od Rudej Wiedzmy x FEMME FATALE Canea Bulls

chov.: Lenka Košťálová, maj.: Jiří Švarc

V3 - CIN-CIN Sheebully, CMKU/MBT/1270/-18/18 /6.7.2018/ KID vom Kaiserstuhl x Yampy Yard I HAVE A DREAM SHEEBULLY

chov.: Paulina Wolf, maj.: Jiří Šafránek

V4 - ATTENTION! DISASTER Magnus Zeret, ČLP/MBT/1117 /7.2.2018/

Gjunp ETALON KACHESTVA x VERY BEST-M Wild Fámy

chov.: Kateřina Šotolová, maj.: Lucie Kamenárová a Jan Brych

FENY - mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOS - Lancer Land PROPAGANDA, AV0902770 /24.10.2017/ BISQUIT CHOCO-MOKKO x Vait Kostel CHARLIZ

chov.: Zoya Shalaeva, maj.: Michaela George

FENY - třída otevřená

V1, CAC, res. CACIB - CUCESHI Yaminibull, ČLP/MBT/856 /14.11.2016/ BRABUS de Piratas del Lago x AMÁLIE z Husitova kraje

chov.: Zdeněk Švejda, maj.: Milena Maršálová