02.12.2018 - MVP Praha

Lešanská 1176/2a
Chodov, Praha 4
bulterierclub@email.cz

|

MVP Praha 2. 12. 2018, rozhodčí František Szalai

BULTERIÉR

 

PSI - třída štěňat

 

VN1 - Crambully ONE OF THE ROCKS CHESS, ČLP/BT/14089  /15.6.2018/
Madcap JUMP THE POND x Crambully LUNA ‘CIOUS

chov.: Sandrine Leblanc, maj.: Jaroslav Horehleď

 

PSI - třída mladých

 

V1, CAJC - SILVER SHARK Plzeňský Bull, ČLP/BT/13848  /9.11.2017/
Teirwgwyn WHITE CHAOS x A-COR Plzeňský Bull

chov.: Zuzana Kopačková, maj.: Jiří Dušek

 

V2 - EFFENDI Red Dwarf, ČLP/BT/13774  /20.8.2017/
DAILL Solo Magnifica x CAMELLIA Solo Magnifica

chov.: Ivona Pavelková, maj.: Ivana Tůmová

 

V3 - Russian Gaze ORWELL, RKF 5167862  /27.11.2017/
HELIOS RED Joe’s Star x GRAND DIZZY VIKTORY

chov.: Elena Subbotina, maj.: Lukáš Hronek

 

V4 - TONTATISE Joes Star, ČLP/BT/13894  /18.1.2018/
Habelas Hailas CAZADOR x Russian Gaze JUST FOR JOE'S STAR

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Hedvika Olléová

 

V - GASS Regess Bull, ČLP/BT/13834  /2.10.2017/
Javarke PITCH BLACK x DARCY ROSE Regess Bull

chov.: Bc. Pavel Savula, maj.: Alex Hyka

 

VD - FABULOUS LIKE DADDY Nature of Unique, ČLP/BT/13858  /11.12.2017/
CAPTAIN AMERICA Mithgard x NAOMI BLACK SMILE of Critical Point

chov.: David Kerpl, maj.: Klára Slabáková

 

PSI - mezitřída

 

V1, CAC, res. CACIB - RISING SUN Joe's Star, ČLP/BT/13729  /7.7.2017/
Bilboen FINAL CONFLICT x LADY BIRD Joe's Star

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Monika Albertová

 

V2, res. CAC - CORRYN De La Rue, ČLP/BT/13622  /8.4.2017/
ZIPPY ZIMBO Timar x EASY Hot Bull

chov.: Jana Drahotská, maj.: Josef Stehlík

 

V3 - BIG GUARDIAN Extragang, ČLP/BT/13610  /7.4.2017/
Bilboen CONAN THE BARBARIAN x Masaryk's JUNGLE JEWEL

chov.: Vlastimil Erla, maj.: Vlastimil Erla

 

VD4 - GOOFY Little Bull, ČLP/BT/13696  /27.5.2017/
NATHANAEL Daidalos x ELIZABETH Little Bull

chov.: Jana Kamišová, maj.: Veronika Hanousková

 

PSI - třída otevřená

 

V1, CAC, CACIB, BOS - DANTES Manor Bohemia, ČLP/BT/13214  /18.3.2016/
LORENZO Daidalos x FIONA Daidalos

chov.: Zuzana Carvová, maj.: Petra Illiková

 

V2, res. CAC - APOLLYON Ex Alibi, ČLP/BT/13330  /12.6.2016/
Ragnarok FORSETI x APPOLINE De La Rue

chov.: Zuzana Zrníková, maj.: Zuzana Zrníková

 

PSI - třída šampionů

 

V1, CAC - IN YOUR ARMS Joe's Star, ČLP/BT/12857  /29.3.2015/
Polanca POWERSLAVE x BEBITA SILVER Joe's Star

chov.: Mgr. Hedvika Olléová, maj.: Hana Slekovičová

 

 

FENY - třída dorostu

 

VN1 - URIELLA Daidalos, ČLP/BT/13994  /16.4.2018/
Bullistorgame JEROME LE BANNER x KASIENKA Daidalos

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

 

FENY - třída mladých

 

V1, CAJC, BOJ - SUMATRA LILY Plzeňský Bull, ČLP/BT/13850  /9.11.2017/
Teirwgwyn WHITE CHAOS x A-COR Plzeňský Bull

chov.: Zuzana Kopačková, maj.: Zuzana Kopačková

 

V2 - SHEZA Joe's Star, ČLP/BT/13768  /26.8.2017/
EL CID Joe's Star x Bullimaker ARABESQUE

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Hedvika Olléová

 

V3 - TIZONA Joe's Star, ČLP/BT/13900  /18.1.2018/
Habelas Hailas CAZADOR x Russian Gaze JUST FOR JOE'S STAR

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Miroslav Holub

 

V4 - Power King SHAKIRA, ČLP/BT/13929  /25.9.2017/

CAPTAIN AMERICA Mithgard x Power King BEAUTITIAN

chov.: Petó László, maj.: Kristýna Šuková

 

V - IDELSONIA MILKYWAY Gabriayllaron, ČLP/BT/13749  /13.8.2017/
RAY Pajar x CHARISMA Daidalos

chov.: Gabriela Krütznerová, maj.: Eva Krásová

 

V - ISABELLE Asmoddeus, ČLP/BT/13831  /5.10.2017/
Down By Law LE CHIFFRE x YASMINE Asmoddeus

chov.: Jiří Holub, maj.: Martin Šefl

 

V - YACKIE z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/13856  /31.10.2017/
RAY Pajar x ADINA z Čerchovské zahrady

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Veronika Šímová

 

FENY - mezitřída

 

V1, CAC - RUBICULLA Daidalos, ČLP/BT/13600  /4.3.2017/
Unfailling JACK FROST x NAVA NINA Daidalos

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Šárka Nedvědová

 

V2, res. CAC - CERISE De La Rue, ČLP/BT/13628  /8.4.2017/
ZIPPY ZIMBO Timar x EASY Hot Bull

chov.: Jana Drahotská, maj.: Simona a Tomáš Kostolný

 

V3 - WAY OF LOVE Rasels Bull, ČLP/BT/13842  /20.7.2017/
Teirwgwyn WHITE CHAOS x CHARLOT Rasels Bull

chov.: Janka a Ivan Šlesárovci, maj.: Miloslav Kubinec

 

V4 - INESS DOUBLE FACE Gabriayllaron, ČLP/BT/13748  /13.8.2017/
RAY Pajar x CHARISMA Daidalos

chov.: Gabriela Krütznerová, maj.: Jaroslava Štaidlová a Gabriela Krütznerová

 

VD - BARBARIAN BLOOD Extragang, ČLP/BT/13615  /7.4.2017/
Bilboen CONAN THE BARBARIAN x Masaryk's JUNGLE JEWEL

chov.: Vlastimil Erla, maj.: Vlastimil Erla

 

abs. - CIRI De La Rue, ČLP/BT/13627  /8.4.2017/
ZIPPY ZIMBO Timar x EASY Hot Bull

chov.: Jana Drahotská, maj.: Jaroslav Moravec

 

FENY - třída otevřená

 

V1, CAC, CACIB - QUADRILLA Daidalos, ČLP/BT/13552  /30.1.2017/
Busell
s RED KNIGHT RISING x KASIENKA Daidalos

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

 

V2, res. CAC - YARINE Pajar, ČLP/BT/13473  /28.10.2016/
BULL DIEGO Plzeňský Bull x VIVIAN Pajar

chov.: Jaroslav Pavel, maj.: Zuzana Kopačková a Jaroslav Pavel

 

V3 - BRIGHT GLOW Extragang, ČLP/BT/13614  /7.4.2017/
Bilboen CONAN THE BARBARIAN x Masaryk's JUNGLE JEWEL

chov.: Vlastimil Erla, maj.: Vlastimil Erla

 

V4 - DIAMOND DIANA Nature of Unique, ČLP/BT/13274  /17.4.2016/
ZAPPY ZACK Timar x NAOMI BLACK SMILE of Critical Point

chov.: David Kerpl, maj.: David Kerpl

 

V - AMBRA od Klafárku, ČLP/BT/13254  /8.4.2016/
ANOTHER SILVER ILLUSION Joe's Star x DORRIS z Likavy

chov.: Jiří Neuwirth, maj.: Vendula Balušková

 

V - QUEEN OF HEARTS Joe’s Star, ČLP/BT/13506  /29.11.2017/
BIG HIT Joe’s Star x FLASHDANCE Joe’s Star

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Ivana Beranová

 

FENY - třída šampionů

 

V1, CAC, res. CACIB - AMI RASELS BULL Amikanto, SPKP 3048  /22.6.2015/

FARAON FOLLOWER Rasels Bull x Family Song’s SARA

chov.: Ing. Jana Kubínová, maj.: Romana Musilová

 

V2, res. CAC - CARMEN Manor Bohemia, ČLP/BT/13041  /20.7.2015/
UMBRO Asmoddeus x FIONA Daidalos

chov.: Zuzana Carvová, maj.: Pavla Kaiseršotová

 

V3 - AFRODITA Patriot Bull, ČLP/BT/13154  /5.1.2016/
VAN GOGH Asmoddeus x EMPRESS Chief Bull

chov.: David Fér, maj.: David Fér

 

FENY - třída veteránů

 

V1, BOV - GLAME SHINE Gabriayllaron, ČLP/BT/10747  /29.3.2008/
Moonflower McDAYD x DOLCE GABBANA Gabriayllaron

chov.: Gabriela Krütznerová, maj.: Eva Krásová

 

 

MINIATURNÍ BULTERIÉR

 

PSI - třída štěňat

 

VN1 - Olympusbulys EYE OF HORUS, AV02516201  /4.6.2018/

Apollo’s CRIMSON x Olympusbulys IRIS TOADFOOT

chov.: John Harper, maj.: Michaela George

 

PSI - třída dorostu

 

VN1 - DE SADE Big Mini, ČLP/MBT/1164  /15.5.2018/ 
NON STOP Marso x DIRECT HIT Marso

chov.: Josef Pražák, maj.: Josef Pražák

 

abs. - ARGO Menis Dos, ČLP/MBT/1181  /5.5.2018/ 
JUMANJI od Rudej Wiedzmy x BEAUTIFUL DOT OF Brněnský Bull

chov.: Ondřej Viktora, maj.: Helena Chlubnová

 

PSI - třída mladých

 

V1, CAJC, BOS - BANANA HAPPINESS Chucho Topline, PKR.III-83132  /3.11.2017/

Coxgal LORD MONTY x SWEET BANANA Chucho Topline

chov: Malgorzata Wolniewicz, maj: Malgorzata a Wojciech Wolniewicz

 

V2 - ORAY du Val de Serbonnes, LOF 3 B.T.M 18423/8  /22.1.2018/

KASIMIR vom Tropfenden Kessel x IRONIE du Doamine D‘Yspahan

chov.: Malik Merzouk, maj.: Michaela George

 

VD3 - DAARIO NAHARIS Wal Pet, ČLP/MBT/1081  /24.12.2017/

JUMANJI od Rudej Wiedzmy x BOND GIRL OF Wal Pet

chov.: Radka Waloszková, maj.: Tereza Štěpánková

 

VD4 - D’Fortunadas TOKIO, LOE 2403693  /24.12.2017/

AALEN The Nobles x Trickynetic DELICIOUS

chov.: Jonatan Ortega, maj.: Eduard Dymáček

 

VD - ARI SITH REE Magnus Zeret, ČLP/MBT/1115  /7.2.2018/

Gjunp ETALON KACHESTVA x VERY BEST-M Wild Fámy

chov.: Kateřina Šotolová, maj.: Kateřina Šotolová a Jakub Křížek

 

abs. - AUBURN BJÖRN Wave of Joy, ČLP/MBT/1101  /5.1.2018/

Whispering Words PURE GOLD x CUTIE LILLY Minibull z Kosova

chov.: Martin Černý, maj.: Vlasta Sedláková

 

PSI - mezitřída

 

V1, CAC - FARRELL z Husitova kraje, CMKU/MBT/1031/17  /28.8.2017/

Bullcreeks BUSY BEING FABULOUS x ENIGMA z Husitova kraje

chov.: Jana Fuková, maj.: Zdeněk Švejda

 

VD2 - HIRO Daker Poland, ČLP/MBT/1204  /6.3.2017/

Manduessedum MAGNANIMOUS MARGINS x DIKE DAKER z Makdani

chov.: Danuta Utrata, maj.: Nikola Marková Kroužková

 

PSI - třída otevřená

 

V1, CAC, res. CACIB - Strong Stael HALTON SNOW MAX, ČLP/MBT/764  /16.6.2015/

GEMINY BIRBAL Chucho Topline x Vait Kostel LOBELIYA EFI DLYA STRONG STAEL

chov.: Tatyana Revenko, maj.: Marie Kořínková Vyšatová

 

VD2 - EDWARD Minibull z Kosova, ČLP/MBT/816  /15.7.2016/ 
ACTION APACHE Marso x HOLLY WEE-M Wild Fámy

chov.: Otakar Šamárek, maj.: Eduard Dymáček

 

PSI - třída šampionů

 

V1, CAC, CACIB - CRUSHING WINNER Caro Nobile, UKU.0187272  /17.12.2013/

GENTLEBOY de las Earihuelassc x FRENCH-KISS du Doamine D‘Yspahan

chov.: O. I. Savitskaya, maj.: Michaela George

 

 

FENY - třída štěňat

 

VN1 - HABBIEL ENIGMA OF Trigon, ČLP/MBT/1212  /23.6.2018/

KASIMIR vom Tropfenden Kessel x ENIGMA MYSTIQUE OF Trigon

chov.: Petra Prokopcová, maj.: Petra Prokopcová

 

abs. - HÉRA FOR MZM BULL OF Trigon, ČLP/MBT/1212  /23.6.2018/

KASIMIR vom Tropfenden Kessel x ENIGMA MYSTIQUE OF Trigon

chov.: Petra Prokopcová, maj.: Marek Repka

 

FENY - třída dorostu

 

VN1 - DAISY Big Mini, ČLP/MBT/1166  /15.5.2018/ 
NON STOP Marso x DIRECT HIT Marso

chov.: Josef Pražák, maj.: Josef Pražák

 

VN2 - ELFIN EVELYN Indygou, CMKU/MBT/1172/18  /12.3.2018/ 
SHOOTER von der Alten Veste x BARONESSA LAFMI Indygou

chov.: Tereza Lafková, maj.: Tereza Lafková

 

FENY - třída mladých

 

V1, CAJC, BOJ, BOB - BANANA SUNRICE Chucho Topline, PKR.III-83131  /3.11.2017/

Coxgal LORD MONTY x SWEET BANANA Chucho Topline

chov: Malgorzata Wolniewicz, maj: Malgorzata a Wojciech Wolniewicz

 

V2 - ALKÉ MINIES Megan Bohemia, ČLP/MBT/1042  /21.9.2017/

Gjunp ETALON KACHESTVA x UNIQUE-M Wild Fámy

chov.: Stanislav Rohla, maj.: Jitka Pospíchalová

 

V3 - ATTENTION! DISASTER Magnus Zeret, ČLP/MBT/1117  /7.2.2018/

Gjunp ETALON KACHESTVA x VERY BEST-M Wild Fámy

chov.: Kateřina Šotolová, maj.: Lucie Kamenárová a Jan Brych

 

V4 - FATMA Minibull z Kosova, ČLP/MBT/1079  /11.12.2017/

BARACK Minibull z Kosova x DIANA Minibull z Kosova

chov.: Otakar Šamárek, maj.: Otakar Šamárek

 

VD - DAENORA Wal Pet, ČLP/MBT/1086  /24.12.2017/

JUMANJI od Rudej Wiedzmy x BOND GIRL OF Wal Pet

chov.: Radka Waloszková, maj.: Eva Huňková

 

VD - DERIA BERENICA Domin-JR, SPKP 396  /24.7.2017/

PANDA of Bully Lake x BERENICA JAMAICA INN Domin-JR

chov.: Andrea Ridošková, maj.: Andrea Ridošková

 

FENY - mezitřída

 

V1, CAC, CACIB - GALLYS YAMINIBULL OF Trigon, CMKU/MBT/951/17  /7.3.2017/ 
Cambria
s CISCO KIDD x ENIGMA MYSTIQUE OF Trigon

chov.: Petra Prokopcová, maj.: Zdeněk Švejda

 

abs. - ZANUSSI Zóna Bulls, CMKU/MBT/1222/-18/17  /14.6.2017/

TAM TAM Zóna Bulls x PILAR Zóna Bulls

chov.: Jana Matiaszewska, maj.: Rostislav Zelenský

 

FENY - třída otevřená

 

VD1 - ALISON Moravian Canis, ČLP/MBT/973  /25.4.2017/ 
Gjunp ETALON KACHESTVA x DAWN OF PRETTY od Benga

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Adriana Mašková

 

VD2 - CUCESHI Yaminibull, ČLP/MBT/856  /14.11.2016/ 
BRABUS de Piratas del Lago x AMÁLIE z Husitova kraje

chov.: Zdeněk Švejda, maj.: Milena Maršálová

 

abs. - CONCHITA GRAN AMOR Chucho Topline, PKR.III-80855  /24.11.2016/

Nuestro’s DIEGO  x MISS MON AMOUR De Los Narizotas

chov.: Malgorzata Wolniewicz, maj.: Malgorzata a Wojciech Wolniewicz

 

FENY - třída šampionů

 

V1, CAC, res. CACIB - CESSNA JAMAICA INN Domin-JR, SPKP 338/17  /27.7.2016/

Extravert ALTER EGO x JAMAICA INN Marso-Bull

chov.: Andrea Ridošková, maj.: Andrea Ridošková

 

V2, res. CAC - BLACKBARRY LAFMI Indygou, CMKU/MBT/762/16  /21.4.2016/

SWEET SAN SALVADOR Chucho Topline x EmeritaBull BLACK INSPIRE

chov.: Tereza Lafková, maj.: Lukáš Bumbál