15.09.2018 - KV Chocerady

Lešanská 1176/2a
Chodov, Praha 4
bulterierclub@email.cz

|

Výsledky KV KABT Chocerady pro BT a  MBT

 15.9.2018

 

Bullterier / Bull Terrier

Rozhodčí  / Judges pro BT :              Sherril Goodwin

 

 

BEST PUPPY     DIAMOND DRAGON TIMAR                                            BEST HEAD                BRUNO LACEDAEMON

 

BEST BABY       URIELLA DAIDALOS                                                           BEST MOVEMENT    QUERCUS DAIDALOS

    

 KV ,BOB , BIS  TEIRWGWYN WHITE CHAOS                                           KV, BOS                      YARINE PAJAR

BOJ       SUMATRA LILY PLZEŇSKÝ BULL                                                   BOV  CASIOPEA POLABSKÝ BULL

                                                       nej pracovní jedinec   GOLDIE ASMODDEUS

 

  

 

PSI / MALE třída štěňat / baby class

 

VN1  BÚSIRIS PATRIOT BULL                                                 ČLP/BT/13963                               28.03.2018

         O: Van Gogh Asmoddeus M: Empress Chief Bull

         Chov: Fér David , Maj: Rejzková Pavlína

N2   QUASIMODO POLABSKÝ BULL                      ČLP/BT/13967                                                09.04.2018

         O: Ódin Joes Star M: Bertille Lestell

         Chov: Švarc Jiří, Maj: Švarc Jiří

N3    QUATTRO POLABSKY BULL                                           ČLP/BT/13968                                09.04.2018

         O: Ódin Joe's Star M: Bertille Lestell

         Chov: Švarc Jiří, Maj: Šalda Petr

PSI / MALE třída dorostu / puppy class

VN1 BEST PUPPY   DIAMOND DRAGON TIMAR                   98387/I/18                                      07.02.2018

         O: Ch. ZIPPY ZIMBO Timar M: Intch. KNIGHTS OF DARKNESS PEARL of Timar

         Chov: Jastrzebska Aleksandra , Maj: Jastrzębska Aleksandra

VN2  BACARDI WAY TO HAPPINESS                      ČLP/BT/13911                                                 29.01.2018

         O: Pampalini Daidalos M: Ally The First of Way To Happiness

         Chov: Kozlová Radka, Maj: Kozlová Radka

VN3  ARIS ARDENS BULL                                                       ČLP/BT/13925                                26.02.2018

         O: Another Sil.lllusion Joe's Star M: Heidi Polabský bull

         Chov: Marková Hana , Maj: Svatošová Tereza

VN4  THE ROCKY PLZEŇSKÝ BULL                         ČLP/BT/13908                                                  07.01.2018

         O: Ray Pajar M: Red Rocket Lily Opalplast

         Chov: Kopačková Zuzana, Maj: MAŃUR TOMÁŠ

 

 

PSI / MALE třída mladých / junior class

V1 CAJC   SILVER SHARK PLZEŇSKÝ BULL             CZ170002484118                                             09.11.2017

       O: Teirwgwyn White Chaos M: A-COR Plzeňský Bull

       Chov: Kopačková Zuzana, Maj: Dušek Jiří

V2  RED DWARF EMILIAN                                     ČLP/BT/13773                                                 20.08.2017

       O: Daill Solo Magnifica M: Camelia Solo Magnifica

       Chov: Pavelková Ivona, Maj: Nosková Tereza

V3  CASPIAN DE LA RUE                                         ČLP/BT/13625/                                                08.04.2017

       O: Zippy Zimbo Timar M: Easy Hot Bull

       Chov: Drahotská Jana, Maj: Svobodová Monika

V4  ARCTIC BEAR GENESIS DREAM                       SPKP 3299                                                       01.09.2017

       O: CHSK Ragnarok Forseti M: Butterfly Hilly Joe´s Star

       Chov: Hojerová Jana, Maj: Torday Milan

  V    BARBOSSA EVIL WILD HYENA                       ČLP/BT/13820                                               15.09.2017

       O: Galeon Solo Magnifica M: Evelyn Little Bull

       Chov: Piťhová Sandra, Maj: Zavřelová Martina

V     CORRYN DE LA RUE                                        ČLP/BT/13622                                               08.04.2017

       O: Zippy Zimbo Timar M: Easy Hot bull

       Chov: Drahotská Jana, Maj: Stehlík Josef

VD  BARNEY BERT RAW BUDDY BULL                  ČLP/BT/13759                                              16.08.2017

       O: Dandy Little Bull M: Brilla Z Halašova

       Chov: Šimková Iveta, Maj: Šimková Barbora

VD  FABULOUS LIKE DADDY NATURE OF UNIQUE              ČLP/BT/13858                               11.12.2017

       O: CAPTAIN AMERIKA Mithgard M: NAOMI BLACK SMILE OF Critical Point

       Chov: Kerpl David, Maj: Slabáková Klára

VD  XERON Z ČERCHOVSKÉ ZAHRADY                 ČLP/BT/13815                                              29.09.2017

       O: Qwick Sethi z Čerchovské zahrady M: Molly Malone The Four Horsemen

       Chov: Hradecká Vendula, Maj: Blacký Martin

D     BIG KRATOS RAW BUDDY BULL                    ČLP/BT/13760                                             16.08.2017

       O: Dandy Little Bull M: Brilla z Halašova

       Chov: Šimková Iveta, Maj: Chudej Ladislav

D    CASEY DOWER                                                                 ČLP/BT/13663                                              08.05.2017

       O: Daill Solo Magnifica M: Faye z Pašerácké stezky

       Chov: Wolf Pavel, Maj: Zrnová Monika, Sp-maj: PAČESNÝ ROMAN

D    FRESH PRINCE NATURE OF UNIQUE              ČLP/BT/13860                                             11.12.2017

       O: Captain Amerika Mithgard M: Naomi Black Smile Critical Point

       Chov: Kerpl David , Maj: Kašparová Kateřina

D    GOOFY LITTLE BULL                                         ČLP/BT/13696/                                           27.05.2017

       O: Nathanael Daidalos M: Elizabeth Little Bull

       Chov: Kamišová Jana, Maj: Hanousková Veronika, Sp-maj: Palička Václav

D  HUGO BOSS REGESS BULL                               ČLP/BT/13840                                             16.10.2017

       O: El Cid Joe´s Star M: Bugatti Bubble Regess bull

       Chov: Savula Pavel, Maj: Maršánová Jaroslava

D  IGLESIAS ENRIQUE GABRIAYLLARON               ČLP/BT/13743                                            13.08.2017

       O: Ray Pajar M: Charisma Daidalos

       Chov: Krütznerová Gabriela, Maj: Křížová Kateřina

D  IZABELLO GABRIAYLLARON                              ČLP/BT/13745                                            13.08.2017

      O: Ray Pajar M: Charisma Daidalos

       Chov: Krütznerová Gabriela, Maj: Výšková Daniela

D  MILDRE´S BULLS KING MASTER LOE               2376453                                                     01.04.2017

       O: Zaracle Zalutation M: Bullcal Altamira Essence of Cavern

       Chov: Burgos Andres, Maj: Reichlová Jana

D  BULLYVIEW MASTER HEKTOR                          SPKP 3341                                               22.06.2017

       O: Bullyview Gangland Boss M: Blazinbullys Gansta´s Girl at Bullyview

       Chov: Young Mr J &Mrs A , Maj: Šlesarovci Janka a Ivan

PSI / MALE mezitřída / intermediate class

 

V1 CAC ,BEST MOVEMENT  QUERCUS DAIDALOS               ČLP/BT/13548                         30.01.2017

       O: Bussel's Red Knight Rising M: Kasienka Daidalos

       Chov: Šaldová Kateřina, Maj: Vatolin Vasilij

V2 res. CAC  TEMPLAR RASELS BULL                                     AU0907085                             12.01.2017

       O: CH Teirwgwyn Top Gun M: Lovely Anna RASELS BULL

       Chov: Šlesarovci Janka a Ivan , Maj: Šlesarovci Janka a Ivan

V3  KONSTANTY JAMIE TEMPLATION LOVE         ČLP/BT/13851                                          11.05.2017

       O: WOLFGANG Eos Tanagros M: RENESMEE Templation Love

       Chov: Misiuk Maria K., Maj: Hradecká Vendula

V4  BUMBLE BEE LACEDAEMON                           ČLP/BT/13635                                                    28.04.2017

       O: Unfailling Jack Frost M: Aimée De la Rue

       Chov: Bělík Michal, Maj: Bělík Michal, Sp-maj: Bělíková Kateřina

V    BIG GUARDIAN EXTRAGANG                          ČLP / BT / 13610                                                07.04.2017

       O: CONAN THE BARBARIAN Bilboen M: JUNGLE JEWEL Masaryk´s

       Chov: Erla Vlastimil , Maj: Erla Vlastimil

V    BEST HEAD  BRUNO LACEDAEMON                               ČLP/BT/13638 2                                 8.04.2017

       O: Jack Frost Unfailling M: Aimée De la Rue

       Chov: Bělík Michal, Maj: Čalová Zuzana

VD  CRACKER LITTLE SMILES                                                 ČLP/BT/13568                                                    10.02.2017

       O: Maximum off Oxion M: Cry to Me Joe's Star

       Chov: Trantinová Barbora, Maj: Petrášová Renata

VD  TOBBY Z ČERCHOVSKÉ ZAHRADY                  ČLP/BT/13441                                                    25.09.2016

       O: Cheiron Joe´s Star M: Herodias Joe´s Star

       Chov: Hradecká Vendula, Maj: Ťukal Michal, Sp-maj: Ťukal Michal

D    CORMICK LITTLE SMILES                                                 CLP/BT/12345                                                    10.02.2017

       O: Maximum Off oxion M: Cry to Me Joe ' s Star

       Chov: Trantinova Barbora, Maj: Trantinová Barbora

D    JCH IKKS SOLO MAGNIFICA                            ČLP/BT/13539                                                    29.01.2017

       O: Emred Napoleon Solo M: Devils Dahlia Solo Magnifica

       Chov: Ing.Reichlová Jana, Maj: Aujeský Tomáš

 

 

PSI / MALE třída otevřená / open class

 

V1 CAC  BEAU BE LIKE ZAPPY TIMAR                    PKR III.- 80461                                                   17.08.2016

       O: ZAPPY ZACK Timar M: WONDERFUL WANDA Timar

       Chov: Jastrzebska Aleksandra, Maj: Jastrzębska Aleksandra

V2 res.CAC  CAMARO DOWER                                    ČLP/BT/13664                                             08.05.2017

       O: Daill Solo Magnifica M: Faye Pašerácka stezka

       Chov: Wolf Pavel , Maj: Matiašovský Igor

V3  AZAZEL EX ALIBI                                                               ČLP/BT/13331                                 12.06.2016

       O: Ragnarok Forseti M: Appoline De la Rue

       Chov: Zrníková Zuzana, Maj: Zrníková Zuzana

V4  SAVIO Z ČERCHOVSKÉ ZAHRADY                    ČLP/BT/13208                                                   07.03.2016

       O: Chavivi Daidalos M: Molly Malone of the Four Horsemen

      Chov: Hradecká Vendula, Maj: Macháň Jaroslav

VD  DEVIL´S GAME MITHGARD                            SPKP 3230                                                        04.05.2017

       O: Emred Devil´s Spy M: Bilboen Enchanted Star

       Chov: Čupka Janka a Jaroslav, Maj: Čupka Janka a Jaroslav

D    FIDO ZE SYCHROVSKÉHO LESA                      ČLP/BT/11926/13                                             15.10.2011

       O: Brony ze Sychrovského lesa M: Loony Fresh Kyvet

       Chov: Sudová Petra, Maj: Tichý Miroslav

  ATREY EVIL WILD HYENA                                                13225                                                02.03.2016

       O: the Yesbull Issam Fares M: Evelyn Little Bull

       Chov: Piťhová Sandra , Maj: Lakomá Veronika

Abs.   QICK GO PLZEŇSKÝ BULL                                             ČLP/BT/13633                                   21.04.2017

       O: BULL DIEGO Plzeňský Bull M: XIRRY LILY Plzeňský Bull

       Chov: Kopačková Zuzana, Maj: Blíhal Marcel

 

 

PSI / MALE třída pracovní / working class

 

VD1   BOSS ZE ŠIRÉ PLÁNĚ                                    ČLP/BT/12747                                                     16.08.2014

          O: Javarke Pitch Black M: Babeta z Ostrova Man

          Chov: Bartel Pavel, Maj: Moravec Jaroslav

Abs.   CURTISS Z OSTROVA MAN                          ČLP/BT/12540/                                                  18.10.2013

          O: Black Onyx Solo Magnifica M: Honey Klopo's

          Chov: Marková Andrea, Maj: Janošová Petra

 

PSI / MALE třída vítězů / winner class

 

V1 CAC , KV ,BOB , BIS  TEIRWGWYN WHITE CHAOS          AS02778802                                     26.04.2015

       O: Teirwgwyn Latest Flame M: Teirwgwyn Secret Potion

       Chov: Roberts Alison, Maj: Šlesarovci Janka a Ivan

V2 res.CAC   CHEIRÓN JOE'S STAR                                        ČLP/BT/12808/                               16.11.2014

       O: Higher Ground Megaville M: Janis Joplin Russian Gaze

       Chov: Olléová Hedvika, Maj: Pomikal Marek

V3  GCH VAN GOGH ASMODDEUS                       ČLP/BT/12026/13                                             08.02.2012

       O: Electric Wizard Bullimpact M: Holywell Asmoddeus

       Chov: Holub Jiří, Maj: Fér David

V4  GALEON SOLO MAGNIFICA                             ČLP/BT/13161                                                    11.01.2016

       O: CH Daill Solo Magnifica M: Afanbull Black Moon

       Chov: Ing. Reichlová Jana, Maj: Reichlová Jana

V    DELICIOUS PLEASURE NATURE OF UNIQUE             ČLP/BT/13270/17                                   17.04.2016

       O: Zappy Zack Timar M: Naomi Black Smile Critical Point

       Chov: Kerpl David , Maj: Bullová Dana

VD  ALEX ALERT ARGO BULL                                                 SPKP 3036                                                          17.05.2015

       O: Conan The Barbarian Bilboen M: Ekektra Rasels Bull

       Chov: Lipták-Kováč Martin , Maj: Lipták-Kováč Martin

 

FENY / FEMALE třída štěňat / baby class

 

VN1 BEST BABY   URIELLA DAIDALOS                   ČLP/BT/13994                         16.04.2018

         O: Ch. Bullistorgame Jerome Le Banner M: Ch. Kasienka Daidalos

         Chov: Šaldová Kateřina, Maj: Šaldová Kateřina

VN2  BATEIA PATRIOT BULL                                  ČLP/BT/13964                         28.03.2018

         O: Van Gogh Asmoddeus M: Empress Chief Bull

         Chov: Fér David, Maj: Tomanová Jaroslava, Sp-maj: Toman Miloš

VN3 QUENSSY POLABSKÝ BULL                            ČLP/BT/13971                         09.04.2018

         O: Ódin Joe's Star M: Bertille Lestell

         Chov: Švarc Jiří, Maj: Popov Skalová Daniela

 

 

FENY / FEMALE třída dorostu / puppy class

 

VN1  BAXY WAY TO HAPPINESS                            ČLP/BT/13915                         29.01.2018

         O: Pampalini Daidalos M: Ally The First of Way To Happiness

         Chov: Kozlová Radka , Maj: Hradská Petra

VN2  BOUNTY BABY WAY TO HAPPINESS            ČLP/BT/13916                         29.01.2018

         O: Pampalini Daidalos M: Ally The First of Way To Happiness

         Chov: Kozlová Radka, Maj: Kozlová Radka

VN3  BOMBKA BULL STAFF BULLY                       83117                                                      17.12.2017

         O: Pampalini Daidalos M: Euphoria Diabelskie Anioły

         Chov: Adamek Rafał, Maj: Košťálová Kristýna

VN4  BELLA ROSE WAY TO HAPPINESS                                 ČLP/BT/13914                         29.01.2018

         O: Pampalini Daidalos M: Ally the First Way To Happiness

         Chov: Kozlová Radka, Maj: Tesařová Růžena

 N     BELLADONNA BULL DUB                                              ČLP/BT/13941                         08.03.2018

         O: Ray Pajar M: Bora Moravian Canis

         Chov: Dubová Michaela, Maj: Sloupová Božena, Sp-maj: Škultéty Martina

  N    WALLY LLUBPET                                                             Člp/BT/13932                                         11.02.2018

         O: Roy Pajar Llubpet M: Mary Jane Horsemen

         Chov: Honsová Petra , Maj: Tůmová Daniela

  N    ZAFIRA Z ČERCHOVSKÉ ZAHRADY                ČLP/BT/13947                                                           13.03.2018

        O: Roy Pajar von Llubpet M: Herodias Joe´s Star

        Chov: Hradecká Vendula, Maj: Fišer Michal

 

 

FENY / FEMALE třída mladých / junior class

 

V1 CAC, BOJ   SUMATRA LILY PLZEŇSKÝ BULL                     ČLP/BT/13850                                           09.11.2017

       O: Teirwgwyn White Chaos M: A-COR Plzeňský Bull

       Chov: Kopačková Zuzana , Maj: Kopačková Zuzana

V2   IDELSONIA MILKY WAY GABRIAYLLARON    ČLP/BT/13749                                                           13.08.2017

       O: Ray Pajar M: Charisma Daidalos

       Chov: Krütznerová Gabriela , Maj: Krásová Eva

V3   EXCELLENCE MITHGARD                                                SPKP 3288                                               22.11.2017

       O: Rebelside I´m The Superman M: Zandallee Zara Remusdog Timar

       Chov: Čupka Janka & Jaroslav, Maj: Čupka Janka a Jaroslav

V4  CITY TARIFA Z BORDOVSKÝCH PEKEL             ČLP/BT/13788                                                           12.08.2017

       O: NATHANAEL Daidalos M: BEATRICE Regess Bull

       Chov: Trčka Ivo, Maj: Trčka Ivo

 NUTSBREED AQUAMARINE JR                        73480 Bt                                                                                  04.08.2017

       O: Devils Pride Solo Magnifica M: Nirvana Rasels Bull

       Chov: Stevanovič Dejan, Maj: Reichlová Jana

V    EJMY RED-DWARF                                          ČLP/BT/13769                                                         20.08.2017

       O: Daill Solo Magnifica M: Camelia Solo Magnifica

       Chov: Pavelková Ivona, Maj: Schwarzová Kateřina

 FLOWER PRINCESS NATURE OF UNIQUE                ČLP/BT/13864                                                                11.12.2017

       O: Captain America Mithgard M: Naomi Black Smmile of Critical Point

       Chov: Kerpl David , Maj: Richtrová Petra

V    GUINEVRA LITTLE BULL                                   ČLP/BT/13699                                                       27.05.2017

       O: Nathanael Daidalos M: Elizabeth Little Bull

       Chov: Kamišová Jana, Maj: Bydžovská Irena

V    POWER KING LEANDER                                   MET.Bullt.443/17                                                  13.07.2017

       O: Power King Jonny B. Good M: Power King Daisy

       Chov: László Peto, Maj: Reichlová Jana

V    PEONY WILD FÁMY                                         ČLP/BT/13676/                                                    17.05.2017

       O: Valentino Garavani Asmoddeus M: Cola Mia Moravian Canis

       Chov: Zezulová Jitka, Maj: Šalda Petr

V    POWER KING SHAKIRA                                   ČLP/BT/13929                                                      25.09.2017

       O: Captain America Mithgard M: Power King Beautitian

       Chov: László Pet?, Maj: Šuková Kristýna

V   WALLIE Z ČERCHOVSKÉ ZAHRADY   ČLP/BT/13804                                                                        28.08.2017

       O: Romeo z Čerchovské zahrady M: Chantal ze Sychrovského lesa

       Chov: Hradecká Vendula, Maj: Macháň Jaroslav

V    YACKIE Z ČERCHOVSKÉ ZAHRADY                ČLP/BT/13856                                                      31.10.2017

       O: Ray Pajar M: Adina z Čerchovské zahrady

       Chov: Hradecká Vendula, Maj: Šímová Veronika

VD   BARBARIAN BLOOD EXTRAGANG                                 ČLP / BT / 13615                              07.04.2017

       O: CONAN THE BARBARIAN Bilboen M: JUNGLE JEWEL Masaryk´s

       Chov: Erla Vlastimil, Maj: Erla Vlastimil

VD   DIZZY ZE ŠIRÉ PLÁNĚ                                     ČLP/BT 13657                                                  26.04.2017

       O: El Cid Joe's Star M: Babeta Ostrov Man

       Chov: Žišková Šárka, Maj: Benovičová Eva, Sp-maj: Benovič Martin

VD   CHRYZANTEMA ASMODDEUS                      CLP/BT/13726                                             30.06.2017

       O: Rhino Bull de Cabanas M: Ch. White Love Wexx Asmoddeus

       Chov: Holub Jiří, Maj: Holub Jiří

VD  INESS DOUBLE FACE GABRIAYLLARON          ČLP/BT/13748                                            13.08.2017

       O: Ray Pajar M: Charisma Daidalos

       Chov: Krütznerová Gabriela, Maj: Krütznerová Gabriela, Sp-maj: Štaidlová Jaroslava

VD   ISABELLE ASMODDEUS                                                 ČLP/BT/13831                                            05.10.2017

       O: Down By Law Le Chiffre M: Yasmine Asmoddeus

       Chov: Holub Jiří, Maj: Šefl Martin

VD   YASMIN Z ČERCHOVSKÉ ZAHRADY               ČLP/BT/13855                                           31.10.2017

       O: Ray Pajar M: Adina z Čerchovské zahrady

       Chov: Hradecká Vendula, Maj: Rektořiková Jolana

 BAIRA RAW BUDDY BULL                                                ČLP/BT/13763                         16.08.2017

       O: Dandy Little Bull M: Brilla Z Halašova

       Chov: Šimková Iveta, Maj: Šimková Iveta

D    BRIGITE EVIL WILD HYENA                                     ČLP/BT/13824                                           15.09.2017

       O: GALEON Solo Magnifica M: Evelyn Little Bull

       Chov: Piťhová Sandra , Maj: Lakomá Veronika

D    CERISE DE LA RUE                                                           ČLP/BT/13628                         08.04.2017

       O: Zippy Zimbo Timar M: Easy Hott Bull

       Chov: Drahotská Jana, Maj: Kostolný Simona, Sp-maj: Kostolný Tomáš

D   CIRI DE LA RUE                                                                 ČLP/BT/13627                                          08.04.2017

       O: Zippy Zimbo Timar M: Easy Hot Bull

       Chov: Drahotská Jana, Maj: Moravec Jaroslav

Abs WAY OF LOVE RASELS BULL                           ČLP/BT/13842                                         20.07.2017

       O: White Chaos Teirwgwyn M: Charlot Rasels bull

       Chov: Šlesárovci Janka a Ivan , Maj: Kubinec Miloslav

 

 

FENY / FEMALE mezitřída / intermediate class

 

V1 CAC, KV, BOS YARINE PAJAR                                                            ČLP/BT/13473                         28.10.2016

       O: BULL DIEGO Plzeňský Bull M: VIVIAN Pajar

       Chov: Pavel Jaroslav, Maj: Pavel Jaroslav

V2 res CAC  SARAH LLUBPET                                                                 ČLP/BT/13605                         07.03.2017

       O: Wayne Pajar von Amadis M: Irana Fišer

       Chov: Honsová Petra , Maj: Honsová Petra

V3  BRIGHT GLOW EXTRAGANG                                  ČLP / BT /13614                               07.04.2017

       O: CONAN THE BARBARIAN Bilboen M: JUNGLE JEWEL Masaryk´s

       Chov: Erla Vlastimil, Maj: Erla Vlastimil

V4  VICTORY RASELS BULL                                         3216/18                                              06.04.2017

       O: Teirwgwyn DOUBLE TROUBLE M: Moonflower MEDISON RASELS

       Chov: Šlesárovci Janka a Ivan, Maj: Kapolka Rastislav

V   BEAUTY SLEEPS MAGNUS ZERET                              ČLP/BT/13514                                 25.12.2016

       O: Dandy Little Bull M: Iagga Daidalos

       Chov: Šotolová Kateřina, Maj: Forejtová Markéta

V   BONA DEA LACEDAEMON                                         ČLP/BT/13642                                28.04.2017

       O: Unfailling Jack Frost M: Aimée De la Rue

       Chov: Bělík Michal, Maj: Bělík Michal, Sp-maj: Bělíková Kateřina

V    DANIELLE ZE ŠIRÉ PLÁNĚ                                                 ČLP/BT/13655                         26.04.2017

       O: EL Cid Joe´s Star M: Babeta z Ostrova Man

       Chov: Žišková Šárka, Maj: Žišková Šárka

V    HYACINTA ASMODDEUS                                                 CLP/BT/13594                         16.03.2017

       O: Unfailling Jack Frost M: Delissa Asmoddeus

       Chov: Holub Jiří, Maj: Holub Jiří

V    MEL ZE SYCHROVSKÉHO LESA                                 ČLP/BT/13497                                27.11.2016

       O: Bull Diego Plzeňský Bull M: Ena ze Sychrovského lesa

       Chov: Sudová Petra, Maj: Turnerová Šárka

V    RONYA LILY PLZEŇSKÝ BULL                                     ČLP/BT/13683                               06.06.2017

       O: BULL DIEGO Plzeňský Bull M: TASCHA LILY Plzeňský Bull

       Chov: Kopačková Zuzana, Maj: Hejduková Zuzana

VD   ADMIRABLE ROSIE MARPET BULL                          ČLP/BT/13528                               10.01.2017

       O: Deadalus of Lealaps M: Doloress Chief Bull

       Chov: Nováková Petra, Maj: Paličková Veronika

VD  AZIAL ANGEL SCREAM                                                     SPKP3185                               19.12.2016

       O: COOL BULL of Critical point M: Rebelside SILVER LACEY

       Chov: Pobočík Richard, Maj: Torday Milan

VD  BABOO BEILIEN BUFFOON BULL´S                        ČLP/BT/13917                                                   25.04.2017

       O: Kalashnikov Hexeside M: Power King RUBY

       Chov: Bánová Katarina , Maj: Pupavová Jana, Sp-maj: Pupavová Emma

VD  BOBBY LITTLE SMILES                                               CLP/BT/13502                                02.12.2016

       O: Daedalus Of Laelaps M: Epona Joe´s Star

       Chov: Trantinová Barbora , Maj: Trantinová Barbora

VD  CATHERINE MOONFLOWER                                MET.Bullt.409/17                              21.04.2017

       O: White devil of Bullistoregame REBELSIDE M: Limited Edition MOONFLOWER

       Chov: Kovács László, Maj: Gaľaš Štěpánka

D     RUBABA DAIDALOS                                                 ČLB/BT/13602                               04.03.2017

       O: Unfailling Jack Frost Jack Frost M: Nova Nina Daidalos Daidalos

       Chov: Šaldová Kateřina , Maj: Richtrová Petra

Dost ADÉLE BULL DUB                                                           ČLP/BT/13534                         15.01.2017

       O: Spike Pajar M: Bora Moravian Canis

       Chov: Dubová Michaela , Maj: Sloupová Božena, Sp-maj: Dubová Michaela

Abs FRIDA MANOR BOHEMIA                                              ČLP/BT/13579                         17.02.2017

       O: Clifton Asmoddeus M: Conny Manor Bohemia

       Chov: Carvová Zuzana , Maj: Nohelová Taťána

 

FENY / FEMALE třída otevřená / open class

 

V     APOLENA JOSEFOVSKÝ BULL                                         ČLP/BT/13113                        17.11.2015

         O: Van Gogh Asmoddeus M: Dolce Gabana Nitarm

         Chov: Bočková Blanka , Maj: Nožičková Iveta

V1 CAC THUNDERSTORM RASELS BULL                                               SPKP 3201                               12.01.2017

         O: Teirwgwyn Top Gun M: Lovely Anna Rasels Bull

         Chov: Šlesárovci Janka a Ivan, Maj: Sliška Ivan

V2 res CAC DIAMOND DIANA NATURE OF UNIQUE                ČLP/BT/13274                                    17.04.2016

         O: ZAPPY ZACK Timar M: NAOMI BLACK SMILE OF Critical Point

         Chov: Kerpl David, Maj: Kerpl David

V3   BLING BLING BABY TIMAR                                             95506/I/16                             19.08.2016

         O: Intch ZAPPY ZACK Timar M: WONDERFUL WANDA Timar

         Chov: Jastrzebska Aleksandra, Maj: Jastrzębska Aleksandra

V4   XPET PAJAR                                                                     ČLP/BT/13414/17                   23.08.2016

        O: WAYNE PAJAR von Amadis M: LARA Pajar

        Chov: Pavel Jaroslav, Maj: Pavel Jaroslav

V     ALLY THE FIRST OF WAY TO HAPPINESS                       ČLP/BT/12606                         19.03.2014

         O: Another Silver Illusion Joe´s Star M: Casiopea Polabský bull

        Chov: Kozlová Radka , Maj: Kozlová Radka

V     CAN-AM BLACK ONYX Z OSTROVA MAN                      ČLP/BT/12544                        18.10.2013

         O: BLACK ONYX SOLO MAGNIFICA M: HONEY KLOPO´S

        Chov: MARKOVÁ ANDREA , Maj: Chalupová Monika

V     NABET POLABSKÝ BULL                                    ČLP/BT/13241                          03.04.2016

         O: Valmont Asmoddeus M: Hej-Ty Polabský Bull

         Chov: Švarc Jiří, Maj: Zelenka Stanislav

V      PRETTY IN PINK YOECKYDOE'S                                     ČLP/BT/13574                           13.09.2016

         O: Oops I did It Yoeckydoe's M: Lost in Love Yoeckydoe's

         Chov: Knockaert Heike , Maj: Adámková Klára

VD   CHRISTINA AGUILERA GABRIAYLLARON                ČLP/BT/13380/17                         05.07.2016

         O: WAYNE PAJAR von Amadis M: Charisma Daidalos

        Chov: Krütznerová Gabriela, Maj: Krütznerová Gabriela

D     AMBRA OD KLAFÁRKU                                                  ČLP/BT/13254                         08.04.2016

         O: Another Sil.Illusion Joe's Star M: Dorris z Likavy

        Chov: Neuwirth Jiří, Maj: Balušková Vendula

 

 

FENY / FEMALE třída pracovní / working class

 

V1 CAC nej pracovní jedinec   GOLDIE ASMODDEUS           ČLP/BT/13324                       26.05.2016

        O: The Yesbull Issam fares M: Yasmine Asmoddeus

        Chov: Holub Jiří, Maj: Cepková Iveta

 

FENY / FEMALE třída vítězů / winner class

 

V1 CAC  JCH. QUADRILLA DAIDALOS                                     ČLP/BT/13552                          30.01.2017

        O: Red Knight Rising Busell´s M: Ch. Kasienka Daidalos

        Chov: Šaldová Kateřina, Maj: Šaldová Kateřina

V2res CAC  GCH. AMI RASELS BULL AMIKANTO                  SPKP 3048                               22.06.2015

        O: Faraon Follower Rasels bull M: Sara Family Song´s

        Chov: Kubínová Ing.Jana, Maj: Musilová Romana

V3    CELEBRITY STYLE MITHGARD                                       SPKP 3168                               22.07.2016

         O: Skyline Defies Dazlin M: Zandallee Zara Remusdog Timar

         Chov: Čupka Janka & Jaroslav, Maj: Čupka Janka a Jaroslav

V4  AFRODITA PATRIOT BULL                                                ČLP/BT/13154                         05.01.2016

         O: Van Gogh Asmoddeus M: Empress Chief Bull

         Chov: Fér David, Maj: Fér David

V     BEATRICE REGESS BULL                                                 ČLP/BT/12320/15                   24.02.2013

         O: Andreass z Podolského kopce M: Artemis z Bordovských pekel

         Chov: Savula Pavel, Maj: Trčka Ivo, Sp-maj: Mitrychová Lenka

 

FENY / FEMALE třída veteránů / veteran class

 

V1 BOV  CASIOPEA POLABSKÝ BULL                              ČLP/BT/11492                                02.06.201011

         O: Tumba Robes M: Ulrika Z Lodice

         Chov: Švarc Jiří, Maj: Kozlová Radka

VD2  GLAMESHINE GABRIAYLLARON                            ČLP/BT/10747                                  29.03.2008

          O: Moonflower McDayd M: Dolce Gabbana Gabriayllaron

          Chov: Krütznerová Gabriela , Maj: Krásová Eva

VD3  SILVER BREEZE MOONFLOWER                              ČLP/BT11659/11                           13.10.2009

          O: Legendary Leon TIMAR M: It isn´t magic COSMOPOLITAN

         Chov: Kovács László, Maj: Gaľaš Štěpánka

VD4  DENNIS ZE SYCHROVSKÉHO LESA                  ČLP/BT/11413/11                                10.03.2010

         O: Persching Gollum M: Elis z Čerchovské zahrady

         Chov: Sudová Petra, Maj: Jirman Stanislav

  D     ERISA ROBES                                                                         ČLP/BT/11401                                05.03.2010

         O: Nós Hugo Trojský kůň M: Cynthia Jas-Ver

         Chov: Šeborová Jana, Maj: Adámková Klára

Abs.  ANGELINA LESTELL                                               ČLP/BT/11287/                                15.09.2009

         O: Will Therner Gingersnap M: Afrodita Marcus Urlandus

         Chov: Janoušková Lenka, Maj: Pospíšilová Šárka

Abs    KIMBERLY FRESCH KYVET                                    ČLP/BT/10735                                19.03.2008

          O: Apollo z Hlubokého údolí M: Jessica Fresch Kyvet

          Chov: Kubinec Miloslav, Maj: Štaidlová Jaroslava

 

 

Miniaturní bullterier / Miniature Bull Terrier:

Rozhodčí  / Judges pro MBT :             Maureen Ward

 

BEST PUPPY                      ORAY DU VAL DE SERBONNES LOF 3 

 BEST BABY                       DAISY BIG MINI

BEST HEAD                        ADEPTUS ASTARTES TACO ALBERTO CHUCHO TOPLINE

 BEST MOVEMENT          VALKYRJA VOM KAISERSTUHL

 KV                                      SWEET BANANA BOY CHUCHO TOPLINE FCI       KV  DIRECT HIT MARSO

 BOJ, BOB                          BANANA SUNRISE CHUCHO TOPLINE FCI             

 BOS , BEST MOVEMENT   ORFEUS VON HUNNEN-KÖNIG

 Nej.Pracovní                    FLORENCE MINI KALIMERO BOHEMICA    

 

PSI / MALE třída štěňat / baby class

VN1   DE SADE BIG MINI                                                                                                                               15.05.2018

        O: Non Stop Marso Bull M: Direct Hit Marso Bull

         Chov: Pražák Josef, Maj: Pražák Josef

PSI / MALE třída dorostu / puppy class

 

VN1 BEST PUPPY  ORAY DU VAL DE SERBONNES LOF 3                             B.T.M 18423/8                   22.01.2018

         O: Kasimir Von der Alten Veste M: Ironie du Domaine D'Yspahan

         Chov: Merzouk Malik , Maj: George Michaela

VN2  EDWARD BLACK KING INDYGOU                                                        CMKU/MBT/1168/                12.03.2018

        O: Shooter von der Alten Veste M: Baronessa Lafmi Indygou

        Chov: Lafková Tereza, Maj: Ivanová Veronika

VN3   ADAM DALGLIESH BULLEAGUE                                          ČLP/MBT/1126                                09.03.2018

        O: Redefining Measure with Khlolander Bullyon M: Hipp Yes Marso

        Chov: Drozdová Olga, Maj: Drozdová Olga, Sp-maj: Novotný Jaroslav

VN4  TOKIO D´FORTUNADAS LOE                                                        2403693                                 24.12.2017

         O: AALEN The Nobles M: DELICIOUS TRICKYNETIC

          Chov: Ortega Yonatan, Maj: Dymáček Eduard

VN   ALL RIGHT REE MAGNUS ZERET                                           ČLP/MBT/1116                                07.02.2018

         O: ETALON KACHESTVA Gjunp M: VERY BEST-M Wild Fámy

         Chov: Šotolová Kateřina, Maj: Wdówková Magda

VN   ARI SITH REE MAGNUS ZERET                                               ČLP/MBT/1115                               07.02.2018

        O: Etalon Kachestva Gjunp M: Very Best-M Wild Fámy

        Chov: Šotolová Kateřina, Maj: Šotolová Kateřina, Sp-maj: Křížek Jakub

VN  BARLEY Z ČERCHOVSKE ZAHRADY                                            ČLP/MBT/1131                             15.03.2018

        O: Django Anmajoon z Husitova kraje M: Rene Wendy-M Wild Famy

        Chov: Hradecka Vendula, Maj: MIHALO ONDŘEJ

VN  DAARIO NAHARIS WAL PET                                                         ČLP/MBT/1081                          24.12.2017

        O: Jumanji o od Rudej Wiedzmy M: Bond Girl of Wal Pet

        Chov: Waloszková Radka , Maj: Štěpánková Tereza

N    AUBURN BJÖRN WAVE OF JOY                                                ČLP/MBT/1101                              05.01.2018

        O: Whispering Word's Pure Gold M: Cutie Lilly Minibull z Kosova

         Chov: Černý Martin, Maj: Sedláková Vlasta

 

PSI / MALE třída mladých / junior class

 

V1 CAJC BOS , BEST MOVEMENT   ORFEUS VON HUNNEN-KÖNIG        MET.Min.BullT516                  04.09.2017

        O: Little Hannibal von Hunnen-König M: Kleopatra von Hunnen-König

        Chov: Tompos Attila, Maj: Tompos Attila

V2   BANANA HAPPINESS CHUCHO TOPLINE FCI                         PKR.III-83132                           03.11.2017

        O: Coxgal LORD MONTY M: SWEET BANANA Chucho Topline FCI

        Chov: Wolniewicz Małgorzata , Maj: Wolniewicz Malgorzata + Wojciech

V3   CLAREMONT NEA MB ROI                                                               18/15973                                       14.11.2017

         O: Do What You Want von Deutshe Still M: Addison Tyson Fury

        Chov: Certossi Antonio, Maj: Švejda Zdeněk

V4    FARRELL Z HUSITOVA KRAJE                                                             CMKU/MBT/1031                      28.08.2017

        O: Busy Being Fabulous Bullcreeks M: Enigma z Husitova kraje

        Chov: Fuková Jana, Maj: Švejda Zdeněk

VD   ALBUS POLABSKÝ BULL                                                                                        ČLP/MBT/965                           24.04.2017

         O: Gjump Etalon Kachestva M: Snow White-M Wild Fámy

        Chov: Švarc Jiří, Maj: Červený Jiří

VD   ELLIOT ONLY ONE ANMAJOON                                                             ČLP/MBT/1030                       26.08.2017

        O: Django Anmajoon z Husitova kraje M: Daryen Dear To Anmajoon

        Chov: Pacltová MVDr.Markéta, Maj: Pacltová Markéta

 

PSI / MALE mezitřída / intermediate class

 

VD1 BEST HEAD   ADEPTUS ASTARTES TACO ALBERTO CHUCHO TOPLINE                     PKR.III-81425                     02.01.2017

        O: SWEET BANANA BOSS Chucho Topline M: SWEET ROYAL LADY Chucho Topline

        Chov: Wolniewicz Małgorzata , Maj: Szulczyńska Magdalena

VD2  ALVIN ASMODDEUS                                                                                                    SPKP426/18                      02.03.2017

         O: Gjunp Etalon Kachestva M: Terra Bull - M Wild Famy

        Chov: Holub Jiri, Maj: Šlesarovci Janka a Ivan

VD3  HIRO DAKER POLAND                                                                                             ČLP/MBT/1204                       06.03.2017

        O: Manduessedum Magnanimous Margins M: Dike Daker z Makdani

        Chov: Utrata Danuta , Maj: Marková Kroužková Nikola

 

 

PSI / MALE třída otevřená / open class

 

V1 CAC   FREESTYLER CANEA BULLS                                                                 ČLP/MBT/725/16                  18.01.2016

        O: Kid vom Keiserstuhl M: BYE BYE Canea Bulls

        Chov: Košťálová Lenka, Maj: Majchráková Renata

V2 res.CAC  HALTON SNOW MAX STRONG STAEL                                     ČLP/MBT/764                             16.06.2015

        O: GEMINY BIRBAL Chucho Topline M: LOBELIYA EFI DLYA STRONG STAEL Vait Kostel

        Chov: Revenko Tatyana, Maj: KořínkováVyšatová Marie

V3   EDWARD MINIBULL Z KOSOVA                                                                ČLP/MBT/816                        15.07.2016

        O: Action Apache Marso M: Holly Wee-M Wild Fámy

        Chov: Šamárek Otakar, Maj: Dymáček Eduard

V4   APPOLO'S CRIMSON                                                                                    AS03258301                        07.10.2014

        O: Aramis Von der Alten Veste M: Badh Catha of Trigon

        Chov: George Michaela , Maj: George Michaela

VD   ATOMIC ASMODDEUS                                                                         ČLP/MBT/937/17                        02.03.2017

        O: Gjunp Etalon Kachestva M: TERRABULL-M Wild Fámy

        Chov: Holub Jiří, Maj: Šimáková Šárka

PSI / MALE třída pracovní / working class

V1 CAC  ALIŠÁK POLABSKÝ BULL                                                                            ČLP/MBT/964                  24.04.2017

        O: Gjump Etalon Kachestva M: Snow White-M Wild Fámy

        Chov: Švarc Jiří, Maj: Švarc Jiří

 

PSI / MALE třída vítězů / winner class

 

V1 CAC,KV  SWEET BANANA BOY CHUCHO TOPLINE FCI                      PKR.III-77885                                 21.08.2015

        O: DIEGO Nuestro's M: SWEET BOMBA BALBINA Chucho Topline FCI

        Chov: Wolniewicz Malgorzata, Maj: Wolniewicz Malgorzata + Wojciech

V2 res.CAC DJANGO ANMAJOON Z HUSITOVA KRAJE                                            CMKU/MBT/573/           15.09.2014

        O: Hellboy of Bikató-Parti M: Amálie z Husitova Kraje

        Chov: Fuková Jana , Maj: Pacltová Markéta

Abs  MILKYWAY MINIATURE SPARTACUS                                      MET.Min.BullT520/H/17                       23.06.2016

        O: Milkyway Miniature Blackpower M: Carolina von der Alten Veste

        Chov: Houlgin Jorge , Maj: Tompos Attila

 

FENY / FEMALE třída štěňat / baby class

 

VN1 BEST BABY   DAISY BIG MINI                                                                                                                15.05.2018

        O: Non Stop Marso Bull M: Direct Hit Marso Bull

        Chov: Pražák Josef, Maj: Pražák Josef

VN2   DAFNÉ BIG MINI                                                                                                                                 15.05.2018

        O: Non Stop Marso Bull M: Direct Hit Marso Bull

        Chov: Pražák Josef, Maj: Pražák Josef

 

FENY / FEMALE třída dorostu / puppy class

 

VN1  ALLY MCBEAL BULLEAGUE                                                                    ČLP/MBT/1127                         09.02.2018

        O: Redefining Measure with Kholander Bullyon M: Hipp Yes Marso

        Chov: Drozdová Olga, Maj: Matoušek Karel

VN2  DAENORA WAL PET                                                                                ČLP/MBT/1086                      24.12.2017

        O: Jumanji od Rudej Wiedzmy (FCI) M: Bond Girl of Wal Pet

        Chov: Waloszková Radka, Maj: Huňková Eva, Sp-maj: Bartoš Jan

VN3  DAENERYS TARGARYEN WAL PET                                                        ČLP/MBT/1082                         24.12.2017

        O: Jumanji od Rudej Wiedzmy M: Bond Girl of Wal Pet

        Chov: Waloszek Radka, Maj: Golasovská Tereza

VN4  INSTASTORIE CANEA BULLS                                                                  ČLP/MBT/1124                       20.02.2018

         O: Jumanji od Rudej Wiedzmy M: Femme Fatale Canea Bulls

        Chov: Košťalová Lenka, Maj: Švarc Jiří

 Abs  D´MISSANDEI WAL PET                                                                              ČLP/MBT/1083                   24.12.2017

         O: Jumanji Od Rudej Wiedźmy M: Bond Girl of Wal Pet

        Chov: Waloszková Radka , Maj: Waloszková Radka

 

FENY / FEMALE třída mladých / junior class

 

V1 CAJC , BOJ, BOB   BANANA SUNRISE CHUCHO TOPLINE FCI                           PKR.III-83131                   03.11.2017

        O: Coxgal LORD MONTY M: SWEET BOMBA BALBINA Chucho Topline FCI

        Chov: Wolniewicz Malgorzata, Maj: Wolniewicz Malgorzata + Wojciech

V2   PEGAZUS VON HUNNEN-KÖNIG                                                   MET.Min.BullT514/17                    15.09.2017

        O: Little Hannibal von Hunnen-König M: Luna of Bikato-Parti

        Chov: Tompos Attila, Maj: Tompos Attila

V3   ELECTRAVIA BRILIA DOMIN-JR                                                         SPKP/414                                    21.11.2017

        O: Panda of Bully Lake M: Briliant Jamaica Inn Domin-jr

        Chov: Ridošková Andrea, Maj: Ridošková Andrea

V4   ADÉL-MINIES MEGGAN BOHEMIA                                                   ČLP/MBT/1041             21.09.2017

        O: Gjunp Etalon Kachestva M: Unique-M Wild Fámy

        Chov: Rohla Stanislav, Maj: Rohla Stanislav

V     FATMA MINIBULL Z KOSOVA                                               ČLP/MBT/1079                        11.12.2017

        O: Barack Minibull z Kosova M: Diana Minibull z Kosova

        Chov: Šamárek Otakar , Maj: Šamárek Otakar

VD  CELEBRITY ARWEN SATYA                                                      ČLP/MBT/980                                          26.04.2017

        O: Gnujp Etalon Kachestva M: Barbra Satya

        Chov: Grygarová Renáta, Maj: Bláhová Denisa

VD   DEMIDREAMS WAMPIRA ROI                                               17/158918                              01.08.2017

        O: Timewilltell Franky`s Demidreams M: Caradulce Demidreams Venturesome

        Chov: Victoria&Moreno Scotton, Maj: Lars Lenke

ABS  GEORGETTE MINI KALIMERO BOHEMICA                              ČLP/MBT/1049                     24.09.2017

        O: Lavr Black Pearl Moolti M: Amnesia Mini Kalimero Bohemica

        Chov: Markupová Lucie, Maj: Mrhalová Klára

Abs  PROPAGANDA LANCER LAND                                             AV0902770                                24.10.2017

        O: Bisquit Choco-Mokko M: Vait kostel Charliz

        Chov: Shalaeva Zoya, Maj: Janouškovcová Michaela

 

FENY / FEMALE mezitřída / intermediate class

 

V1 CAC  ADEPTUS ASTARTES STANISLAWA PCHELKA CHUCHO TOPLINE PKR.III-80999 02.01.2017

        O: SWEET BANANA BOSS Chucho Topline M: SWEET ROYAL LADY Chucho Topline

        Chov: Wolniewicz Małgorzata , Maj: Szulczyńska Magdalena

V2 res.CAC  DORRIE YAMINIBULL                                                         ČLP/MBT/932                         20.02.2017

          O: Brabus de Piratas del Lago M: Baira z Husitova kraje

         Chov: Švejda Zdeněk, Maj: Bártová Adéla

V3 BEST MOVEMENT  VALKYRJA VOM KAISERSTUHL                                        VDH/DCBT M2832 14.10.2016

          O: Kid vom Kaiserstuhl M: Unze Gold vom Kaiserstuhl

          Chov: Annemarie Schmidt, Maj: Lars Lenke

V4    WILD FÁMY ZEA PRINCESS-M                                      ČLP/MBT/985                         30.04.2017

        O: Gjunp Etalon Kachestva M: Kiss Me Wild Fámy

        Chov: Zezulová Jitka, Maj: Lusková Marie

V     ALISON MORAVIAN CANIS                                             ČLP/MBT/973                         25.04.2017

        O: Gjunp Etalon Kachestva M: Dawn of Pretty Od Benga

        Chov: Zezulová Jitka, Maj: Mašková Adriana

VD   DISI NONPAREIL MINI BULL BRUTTY                            CKMU/MBT/952     18.09.2016

        O: SUPER JACKPOT ZONA BULLS M: DARLING SORROWFULL SIGHT

         Chov: Juhová Michaela , Maj: Flaksova Stanislava

VD    HENNESSY ELLIPSE CANEA BULLS                                946                                          20.03.2017

          O: SIR CHUCK VOM KAISERSTUHL VOM KAISERSTUHL M: BYE BYE CANEA BULLS

           Chov: Košťálová Lenka , Maj: Petr Martin

Abs.  HEAVENLY O'NELL CANEA BULLS                                 ČLP/MBT/942                         20.03.2017

         O: SIR CHUCK vom Kaiserstuhl M: BYE BYE Canea Bulls

         Chov: Košťálová Lenka, Maj: Řežábková Radka

 

FENY / FEMALE třída otevřená / open class

 

V1 CAC KV  DIRECT HIT MARSO                                                            CMKU/MBT/556/14               05.07.2014

        O: Grascos HONKY TONKY M: I LIKE WHITE Marso-Bull

        Chov: Linhart Lukáš, Maj: Pražák Josef

V2 res.CAC APRIL ZE SYCHROVSKÉHO LESA                                              ČLP/MBT/881                    11.12.2016

        O: Bojka Marven Bull Marven-bull M: Ria Black-M Wild Fámy Wild Fámy

        Chov: Sudová Dana, Maj: Bodnárová Soňa, Sp-maj: Fehnlová Soňa

VD3  CONCHITA GRAN AMOR CHUCHO TOPLINE FCI              PKR.III-80855                      24.11.2016

        O: DIEGO Nuestro's M: MISS MON AMOUR De Los Narizotas

        Chov: Wolniewicz Malgorzata, Maj: Wolniewicz Malgorzata + Wojciech

VD4  SNOWBAL-M WILD FÁMY                                            ČLP/MBT/632                         16.05.2015

        O: Falco von der Alten Veste M: Ebony Fly-M Wild Fámy

        Chov: Zezulová Jitka, Maj: Hullejova Martina

VD   DIANA MINIBULL Z KOSOVA                                         ČLP/MBT/682                         25.08.2015

        O: Blackpower Milkyway Miniature M: Holly Wee-M Wild Fámy

        Chov: Šamárek Otakar , Maj: Šamárek Otakar

VD  VERY BEST-M WILD FÁMY                                             ČLP/MBT/787                         06.06.2016

        O: Morning Miracle-M Wild Fámy M: Hanky-Panky-M Wild Fámy

        Chov: Zezulová Jitka, Maj: Šotolová Kateřina

 

FENY / FEMALE třída pracovní / working class

 

V1 CAC Nej.Pracovní   FLORENCE MINI KALIMERO BOHEMICA                     ČLP/MBT/847                              12.10.2016

        O: Morning Micrable-M Wild Fámy M: Aibe Mini Kalimero Bohemica

        Chov: Markupová Lucie , Maj: Stančíková Soňa

 

FENY / FEMALE třída vítězů / winner class

 

V1 CAC  BLACKBARRY LAFMI INDYGOU                                                SPKP402                                 21.04.2016

        O: Sweet San Salvador Chucho Topline M: Emeritabull Black Inspire

        Chov: Lafková Tereza, Maj: Bumbál Lukáš, Sp-maj: Kaprálová Monika

V2 res.CAC  CESSNA JAMAICA INN DOMIN-JR                                SPKP/338/17                                27.07.2016

         O: Extravert Alter Ego M: Jamaica Inn Marso Bull

        Chov: Ridošková Andrea, Maj: Ridošková Andrea