21.07.2018 - KV Brno Dvorska

Lešanská 1176/2a
Chodov, Praha 4
bulterierclub@email.cz

|

 

Klubová výstava KABT (bez KV) Brno - 21.7.2018 Rozhodčí: Newberry Andrea - BULTERIÉR

BEST BABY DIAMOND DRAGON TIMAR

BEST PUPPY SUMATRA LILY PLZEŇSKÝ BULL

BOJ WAY OF LOVE RASELS BULL

BOV MADRIGAL JAS-VER

BOS BLING BLING BABY TIMAR

BOB,BIS TEIRWGWYN WHITE CHAOS

nej.PRACOVNÍ JEDINEC AFRODITA PATRIOT BULL

BEST MOVEMENT BIG GUARDIAN EXTRAGANG

BEST HEAD TEMPLAR RASELS BULL

(H) nominace best head (M) nominace best movement

 

PSI / MALE třída štěňat / baby class

VN 1 ,BEST BABY (M) DIAMOND DRAGON TIMAR 98387/I/18 07.02.2018

O: Ch.Zippy Zimbo Timar M: Intch.Knights of Darkness Pearl of Timar

Chov: Jastrzebska Aleksandra, Maj: Jastrzebska Aleksandra

VN 2 BERTOLD BULL DUB ČLP/BT/13936 08.02.2018

O: Ray Pajar M: Bora Moravian Canis

Chov: Dubová Michaela, Maj: Sloupová Božena

 

PSI / MALE třída dorostu / puppy class

VN 1 BROWNING HEXESIDE (FCI) PKR.III-83483 19.11.2017

O: WHITE CHAOS Teirwgwyn M: MISBEHAVE Hexeside(FCI)

Chov: MAREK-DOBIJA MAGDALENA, Maj: Marek-Dobija Magdalena

VN 2 FRESH PRINCE NATURE OF UNIQUE ČLP/BT/13860 11.12.2017

O: Captain Amerika Mithgard M: Naomi Black Smile Critical Point

Chov: Kerpl David, Maj: Kašparová Kateřina

VN 3 FABULOUS LIKE DADDY NATURE OF UNIQUE ČLP/BT/13858 11.12.2017

O: CAPTAIN AMERICA Mithgard M: NAOMI BLACK SMILE OF Critical Point

Chov: Kerpl David, Maj: Slabáková Klára

 

PSI / MALE třída mladých / junior class

V1 CAJC ARCTIC BEAR GENESIS DREAM SPKP 3299 01.09.2017

O: CHSK Ragnarok Forseti M: Butterfly Hilly Joe´s Star

Chov: Hojerová Jana, Maj: Torday Milan

V2 ,BEST MOVEMENT, BIG GUARDIAN EXTRAGANG ČLP / BT / 13610 07.04.2017

O: CONAN THE BARBARIAN Bilboen M: JUNGLE JEWEL Masaryk´s

Chov: Erla Vlastimil, Maj: Erla Vlastimil, Sp-maj: Erlová Sylva

V3 ,(M) CORRYN DE LA RUE ČLP/BT/13622 08.04.2017

O: Zippy Zimbo Timar M: Easy Hot bull

Chov: Drahotská Jana, Maj: Stehlík Josef

V4 KONSTANTY JAMIE TEMPTATION LOVE ČLP/BT/13851 11.05.2017

O: WOLFGANG EOS Tanagros M: RENESMEE Temptation Love

Chov: MISIUK MARIA K., Maj: HRADECKÁ VENDULA

VD BUTCHER BUFFOON BULL´S SPKP3219 25.04.2017

O: Kalashnikov Hexeside M:Ruby Power KingChov: Bánová Katarína, Maj: Vejrostová Kateřina

VD EDMOND RED DWARF ČLP/BT/13772 20.08.2017

O: Daill Solo Magnifica M: Camellia Solo Magnifica

Chov: Pavelková Ivona, Maj: Zubková Barbora

abs. RED DWARF EMILIAN ČLP/BT/13773 20.08.2017

O: Daill Solo Magnifica M: Camelia Solo Magnifica

Chov: Pavelková Ivona, Maj: Nosková Tereza

Abs. IGNÁCIO BELLO GABRIAYLLARON ČLP/BT/13742 13.08.2017

O: Ray Pajar M: Charisma Daidalos

Chov: Gabriela Krütznerová, Maj: Holakovská Barbora

 

PSI / MALE mezitřída / intermediate class

V1 CAC BEST HEAD TEMPLAR RASELS BULL AU0907085 12.01.2017

O: CH Teirwgwyn Top Gun M: Lovely Anna RASELS BULL

Chov: Šlesarovci Janka a Ivan, Maj: Šlesarovci Janka a Ivan

V2 res.CAC,(H) IKKS SOLO MAGNIFICA ČLP/BT/13539 29.01.2017

O: Emred Napoleon Solo M: Devils Dahlia Solo Magnifica

Chov: Ing.Reichlová Jana, Maj: Aujeský Tomáš

V3, (H) QICK GO PLZEŇSKÝ BULL ČLP/BT/13633 21.04.2017

O: BULL DIEGO Plzeňský Bull M: XIRRY LILY Plzeňský Bull

Chov: Kopačková Zuzana, Maj: Blíhal Marcel

V4 ADORABLE BALLETS SON BUFFOON BULL´S 13509 05.08.2016

O: BALLET VAN MER Ecce Bull M: RUBY Power King

Chov: Bánová Katarína, Maj: Róth Aleš, Sp-maj: Róth Erika

VD MEY DAN PLZEŇSKÝ BULL ČLP/BT/13406 20.08.2016

O: BULL DIEGO Plzeňský Bull M: TASCHA LILY Plzeňský Bull

Chov: Kopačková Zuzana, Maj: NÁDVORNÍKOVÁ IVANA

 

PSI / MALE třída otevřená / open class

V1 CAC BEAU BE LIKE ZAPPY TIMAR PKR III.- 80461 17.08.2016

O: ZAPPY ZACK Timar M: WONDERFUL WANDA Timar

Chov: Jastrzebska Aleksandra, Maj: Jastrzebska Aleksandra

V2 res.CAC APACHE OZZY BUFFON BULLS SPKP 3155 05.08.2016

O: BALLET VAN MEER ECCE BULL M: RUBY POWER KING

Chov: Bánová Katarina, Maj: Šeda Miroslav

V3 , (H) CH. PAMPALINI DAIDALOS ČLP/BT/13264 14.04.2016

O: Ch. Latest Flame Teirwgwyn M: Ch. Rococo Asmoddeus

Chov: Šaldová Kateřina, Maj: Šaldová Kateřina

V4 GUNN SOLO MAGNIFICA ČLP/BT/13160 11.01.2016

O: DAILL Solo Magnifica M: Afanbull Black Moon

Chov: Reichlová Jana, Maj: Štefková Zuzana, Sp-maj: Štefek Zdeněk

V AMACARAK EX ALIBI ČLP/BT/13329 12.06.2016

O: Ragnarok Forseti M: Appoline De la Rua

Chov: Zrníková Zuzana, Maj: Pařil Vladimír

VD APOLLYON EX ALIBI ČLP/BT/13330 12.06.2016

O: Ragnorok Forseti M: Appoline De la Rue

Chov: Zrníková Zuzana, Maj: Štastná Ilona

VD ART OD KLAFÁRKU ČLP/BT/13246 08.04.2016

O: Another Sil.Illusion Joe´s Star M: Dorris z Likavy

Chov: Neuwirth Jiří, Maj: Harásková Sylva

VD BERNY DE LA RUE ČLP/BT/13084/ 06.10.2015

O: Victim of Prejudices Fame of Timar M: Easy Hot Bull

Chov: Drahotská Jana, Maj: Petaev Irena

VD BIG PEPI Z BORDOVSKÝCH PEKEL ČLP/BT/13404/18 18.08.2016

O: It's A Crime Megaville M: Beatrice Regess bull

Chov: Trcka Ivo, Maj: Svácek Jakub

VD CHAPLIN PLZEŇSKÝ BULL ČLP/BT/13173 23.01.2016

O: WAYNE PAJAR von Amadis M: A-COR Plzeňský Bull

Chov: Kopačková Zuzana, Maj: Velebová Natálie

abs. PORTHOS Z ČERCHOVSKÉ ZAHRADY ČLP/BT/12970/ 22.06.2015

O: Chavivi Daidalos M: Jasminne Čerchovské zahrady

Chov: Hradecká Vendula, Maj: Ševela Tomáš

 

PSI / MALE třída pracovní / working class

V1 CAC, (M) LOTR POLABSKÝ BULL ČLP/BT/12918 30.05.2015

O: Chavivi Daidalos M: Cosa Nostra Joe's Star

Chov: Švarc Jiří, Maj: Marková Hana

PSI / MALE třída vítězů / winner class

V1 CAC,BEST MALE, BOB, BIS ,(H),(M) TEIRWGWYN WHITE CHAOS AS02778802 26.04.2015

O: Teirwgwyn Latest Flame M: Teirwgwyn Secret Potion

Chov: Roberts Alison, Maj: Šlesarovci Janka a Ivan, Sp-maj: Šlesarova Jana

V2 res CAC ,(H) CHEIRÓN JOE'S STAR ČLP/BT/12808/ 16.11.2014

O: Higher Ground Megaville M: Janis Joplin Russian Gaze

Chov: Olléová Hedvika, Maj: Pomikal Marek

V3 ALEX ALERT ARGO BULL SPKP 3036 17.05.2015

O: JCh. Bilboen Conan The Barbarian M: ICh. Elektra Rasels Bull

Chov: Lipták-Kováč Martin, Maj: Lipták-Kováč Martin

V4 (H) FORSETI RAGNAROK AR02207801 23.06.2014

O: Powerslave Polanca M: Bullywood Avenging Star to Ragnarok

Chov: Taylor Audrey&Mark, Maj: Torday Milan

V EXCALIBUR BULL OF DIAMOND SPKP 3052/17 08.07.2015

O: BALLET VAN MER Ecce Bull M: BUTTERFLY Bull of Diamond

Chov: Tomagová Tatiana, Maj: PÍŠ JÁN

V GALEON SOLO MAGNIFICA ČLP/BT/13161 11.01.2016

O: CH Daill Solo Magnifica M: Afanbull Black Moon

Chov: Ing. Reichlová Jana, Maj: Reichlová Jana

 

PSI / MALE třída veteránů / veteran class

V1, BOV MADRIGAL JAS-VER ČLP/BT/11024/10 19.02.2009

O: NATTY NATHAN Timar M: ARHA Jas-Ver

Chov: Selinger Jaroslav, Maj: Selingerová Věra

FENY / FEMALE třída štěňat / baby class

VN 1 HARMONY BULL OF DIAMOND SPKP 3314 15.03.2018

O: I'M The Superman Rebelside M: Butterfly Bull of Diamond

Chov: Tomagová Tatiana, Maj: Klímová Věra

VN 2 HEAVEN BULL OF DIAMOND SPKP 3318 15.03.2018

O: Rebelside I´M THE SUPERMAN M: Butterfly Bull of Diamond

Chov: Tomagová Tatiana, Maj: Tomagová Tatiana

VN 3 Zafira Z Čerchovské Zahrady ČLP/BT/13947 13.03.2018

O: Roy Pajar von Llubpet M: Herodias Joe´s Star

Chov: Hradecká Vendula, Maj: Fišer Michal

VN 4 BELLADONNA BULL DUB ČLP/BT/13941 08.02.2018

O: Ray Pajar M: Bora Moravian Canis

Chov: Dubová Michaela, Maj: Sloupová Božena, Sp-maj: Škultéty Martina

 

FENY / FEMALE třída dorostu / puppy class

VN 1, BEST PUPPY. (H) SUMATRA LILY PLZEŇSKÝ BULL ČLP/BT/13850 09.11.2017

O: WHITE CHAOS Teirwgwyn M: A-COR Plzeňský Bull

Chov: Kopačková Zuzana, Maj: Kopačková Zuzana

VN 2, (H) GLORIA BULL OF DIAMOND SPKP 3285 03.12.2017

O: Cosmopolitan Absolute Benefit M: EXTREME BUFFOON BULL OF DIAMOND

Chov: Tomagová Tatiana +Adrián, Maj: Lednár Roman

VN 3, (H) BOMBKA BULL STAFF BULLY 83117 17.12.2017

O: Pampalini Daidalos M: Euphoria Diabelskie Anioły

Chov: Adamek Rafał, Maj: Koštálová Kristýna

VN 4 GLADYS BULL OF DIAMOND SPKP 3284 03.12.2017

O: CH. Cosmopolitan Absolut Benefit M: GCH. Extreme Buffoon Bull of Diamond

Chov: Tomagová Tatiana, Maj: Tomagová Tatiana

 

FENY / FEMALE třída mladých / junior class

V1 CAJC, BOJ, (H) WAY OF LOVE RASELS BULL 93 20.07.2017

O: Teirwgwyn White Chaos M: Charlot Rasels bull

Chov: Šlesárovci Janka a Ivan, Maj: Kubinec Miloslav

V2 (H) BRIGHT GLOW EXTRAGANG ČLP / BT /13614 07.04.2017

O: CONAN THE BARBARIAN Bilboen M: JUNGLE JEWEL Masaryk´s

Chov: Erla Vlastimil, Maj: Erla Vlastimil

V3 (H),(M) BABOO BEILIEN BUFFOON BULL´S spkp 3221 25.04.2017

O: Kalashnikov Hexeside M: Power King Ruby

Chov: Bánová Katarina, Maj: Pupavová Jana, Sp-maj: Pupavová Emma

V4 CARMELOVE HEXESIDE (FCI) PKR.III-82951 14.08.2017

O: WHITE CHAOS Teirwgwyn M: RUSSIAN ROULETTE Hexeside(FCI)

Chov: MAREK-DOBIJA MAGDALENA, Maj: Marek-Dobija Magdalena

V ROLLING ANGEL APHRODITE MET.Bullt.476/17 05.08.2017

O: Power King Romulus M: Gigantic-giant Milli Daisy

Chov: Angyal Akos, Maj: Chovanec Marek

V BAHAMA BUFFOON BULL'S SPKP 3223 25.04.2017

O: KALASHNIKOV Herexide M: Power King RUBY

Chov: Bánová Katarina, Maj: PÍŠ JÁN

V BARBARIAN BLOOD EXTRAGANG ČLP / BT / 13615 07.04.2017

O: CONAN THE BARBARIAN Bilboen M: JUNGLE JEWEL Masaryk´s

Chov: Erla Vlastimil, Maj: Erla Vlastimil

V BOOFY BULLS AIGIO TARA BEK 161186 16.09.2017

O: ANDY OF TRAKYA DOGS M: ATTRACTION FROM BULL EMPIRE

Chov: Stylianidis Tasos, Maj: Stylianidis Tasos

V EMMY RED DWARF ČLP/BT/13778 20.08.2017

O: Daill Solo Magnifica M: Camellia Solo Magnifica

Chov: Pavelková Ivona, Maj: Pavelková Ivona

V RUBICULLA DAIDALOS ČLP/BT/13600 04.03.2017

O: Unfailling Jack Frost M: Nava Nina Daidalos

Chov: Šaldová Kateřina, Maj: Nedvedová Šárka

VD BARBIE EVIL WILD HYENA ČLP/BT/13822 15.09.2017

O: Galeon Solo Magnifica M: Evelyn Little Bull

Chov: Piťhová Sandra, Maj: Stachelová Zuzana

VD BERRETA DAUNTLESS HUNTER ČLP/BT/13671 17.05.2017

O: Chico Polabský bull M: Belora Regess Bull

Chov: Ing. Vyoral Daniel, Maj: Marková Hana

VD ELLA TARA KOVRB-BULL ČLP/BT/13740 31.07.2017

O: Nathanael Daidalos M: Alma Kovrb-Bull

Chov: Pilař Pavel, Maj: Pilař Pavel

VD PALLAS ATHENA WILD FÁMY ČLP/BT 13677 15.05.2017

O: Valentino Garavani Asmoddeus M: COLA MIA Moravian Canis

Chov: Zezulová Jitka, Maj: Zezulová Jitka

VD PAMPELIŠKA POLABSKÝ BULL ČLP/BT/13796 13.09.2017

O: Chico Polabský bull M: CosaNostra Joe s Star

Chov: Švarc Jiří, Maj: Lhotanová Tereza

VD PEONY WILD FÁMY ČLP/BT/13676/ 17.05.2017

O: Valentino Garavani Asmoddeus M: Cola Mia Moravian Canis

Chov: Zezulová Jitka, Maj: Šalda Petr

VD POWER KING SHAKIRA ČLP/BT/13929 25.09.2017

O: Captain America Mithgard M: Power King Beautitian

Chov: László P., Maj: Šuková Kristýna

VD QUELAMIA DAIDALOS ČLP/BT/13553 30.01.2017

O: Red Knight Rising Busell´s M: Ch. Kasienka Daidalos

Chov: Šaldová Kateřina, Maj: Šaldová Kateřina

VD VIVIENNE LLUBPET ČLP/BT/13792 24.08.2017

O: Chavivi Daidaios M: Olie Pajar von Llubpet

Chov: Honsová Petra, Maj: UHRIN Petr

VD XANADU Z ČERCHOVSKÉ ZAHRADY ČLP/BT/13818 29.09.2017

O: Qwick Sethi z Čerchovské zahrady M: Molly Malone of the Four Horsemen

Chov: Hradecká Vendula, Maj: Minaríková Jana, Sp-maj: Minarík Roman

 

FENY / FEMALE mezitřída / intermediate class

V1 CAC THUNDERSTORM RASELS BULL SPKP 3201 12.01.2017

O: Teirwgwyn Top Gun M: Lovely Anna Rasels Bull

Chov: Šlesárovci Janka a Ivan, Maj: Sliška Ivan

V2 res.CAC ENIGMA SWIETLISTE CIENIE PKR III. 80611 22.11.2016

O: DAILL Solo Magnifica M: BREATHE WITCH ME Swietliste Cienie

Chov: Kisielewska Anna, Maj: Kisielewska Anna

V3 AZIAL ANGEL SCREAM SPKP3185 19.12.2016

O: COOL BULL of Critical point M: Rebelside SILVER LACEY

Chov: Pobočík Richard, Maj: Torday Milan

V4 ,(H) IWAKI SOLO MAGNIFICA ČLP/BT/13543 29.01.2017

O: CH Emred Napoleon Solo M: JCH Devils Dahlia Solo Magnifica

Chov: Reichlová Ing. Jana, Maj: Reichlová Jana

VD ABBY BULL DUB ČLP/BT/13532 15.01.2017

O: Spike Pajar M: Bora Moravian Canis

Chov: Dubová Michaela, Maj: Sloupová Božena

VD ALMA BULL DUB ČLP/BT/13536 15.01.2017

O: Spike Pajar M: Bora Moravian Canis

Chov: Dubová Michaela, Maj: Houšková Martina

VD BLARE WITCH MAGNUS ZERET ČLP/BT/13516 25.12.2016

O: Dandy Little Bull M: Iagga Daidalos

Chov: Šotolová Kateřina, Maj: Škorničková Martina

VD OMEGA STAR WILD FÁMY ČLP/BT/13486 07.11.2016

O: NATHANAEL Daidalos M: COLA MIA Moravian Canis

Chov: Zezulová Jitka, Maj: Zezulová Jitka

VD ULTRA JAS-VER ČLP/BT/13400 30.07.2016

O: ROBIN HOOD de Where Is The Magic M: PANSY Jas-Ver

Chov: Selinger Jaroslav, Maj: Selingerová Věra

VD VEA JAS-VER ČLP/BT/13469 02.09.2016

O: Clifton Asmoddeus M: Pith Jas-Ver

Chov: MDDr. Selingerová Věra, Maj: Marková Hana

abs. FRIDA MANOR BOHEMIA ČLP/BT/13579 17.02.2017

O: Clifton Asmoddeus M: Conny Manor Bohemia

Chov: Carvová Zuzana, Maj: Niklová Tatána

abs. YARINE PAJAR ČLP/BT/13473 28.10.2016

O: WAYNE PAJAR von Amadis M: LARA Pajar

Chov: Pavel Jaroslav, Maj: Pavel Jaroslav

 

FENY / FEMALE třída otevřená / open class

V1 CAC, BEST FEMALE BOS (H) BLING BLING BABY TIMAR 95506/I/16 19.08.2016

O: IntCh.Zappy Zack Timar M: Ch.Wonderful Wanda Timar

Chov: Jastrzebska Aleksandra, Maj: Jastrzebska Aleksandra

V2 res.CAC DIAMOND DIANA NATURE OF UNIQUE ČLP/BT/13274 17.04.2016

O: ZAPPY ZACK Timar M: NAOMI BLACK SMILE OF Critical Point

Chov: Kerpl David, Maj: Kerpl David

V3 LILLY POLABSKÝ BULL ČLP/BT/12921 30.05.2015

O: Chavivi Daidalos M: Cosa Nostrra Joés Star

Chov: Švarc Jiří, Maj: Lhotanová Tereza

V4 LOUISIANA LILY PLZEŇSKÝ BULL ČLP/BT/13351 22.06.2016

O: Bull Diego Plzeňský Bull M: Bora Moravian Canis

Chov: Kopačková Zuzana, Maj: Houšková Martina

V FRANCINE ROSE LITTLE BULL ČLP/BT/13263 19.04.2016

O: El Cid Joe´s Star M: Elizabeth Little Bull

Chov: Kamišová Jana, Maj: Cibulková Monika, Sp-maj: Konrád Ludvík

VD ANDROMEDA PATRIOT BULL ČLP/BT/13155 05.01.2016

O: Van Gogh Asmoddeus M: Empress Chief Bull

Chov: Fér David, Maj: Újezdská Jana

abs. CHRISTINA AGUILERA GABRIAYLLARON ČLP/BT/13380/17 05.07.2016

O: WAYNE PAJAR von Amadis M: Charisma Daidalos

Chov: Krütznerová Gabriela, Maj: Krütznerová Gabriela

abs. IMARI SOLO MAGNIFICA ČLP/BT/13546 29.01.2017

O: Emred Napoleon Solo M: Devils Dahlia Solo Magnifica

Chov: Reichlová Jana, Maj: Reichlová Jana

abs. NORTHERN JOE´S STAR ČLP/BT/13181 24.01.2016

O: Maximum off Oxion Polanca M: Russian Gaze Janis Joplin

Chov: Olléová Hedvika, Maj: Baláž Bohuslav, Sp-maj: Balážová Jarmila

abs. XPET PAJAR ČLP/BT/13414/17 23.08.2016

O: WAYNE PAJAR von Amadis M: LARA Pajar

Chov: Pavel Jaroslav, Maj: Pavel Jaroslav

 

FENY / FEMALE třída pracovní / working class

V1 CAC, nej.PRACOVNÍ JEDINEC AFRODITA PATRIOT BULL ČLP/BT/13154 05.01.2016

O: Van Gogh Asmoddeus M: Empress Chief Bull

Chov: Fér David, Maj: Fér David

V2 res.CAC O-QUEEN TIYE WILD FÁMY ČLP/BT/13485 07.11.2016

O: Nathanael Daidalos M: Cola Mia Moravian Canis

Chov: Zezulová Jitka, Maj: Repasky Ladislav

FENY / FEMALE třída vítězů / winner class

V1 CAC JCH. QUADRILLA DAIDALOS ČLP/BT/13552 30.01.2017

O: Red Knight Rising Busell´s M: Ch. Kasienka Daidalos

Chov: Šaldová Kateřina, Maj: Šaldová Kateřina

V2 res.CAC GCH. AMI RASELS BULL AMIKANTO (H)SPKP 3048 22.06.2015

O: Faraon Follower Rasels bull M: Sara Family Song´s

Chov: Kubínová Ing.Jana, Maj: Musilová Romana

FENY / FEMALE třída veteránů / veteran class

V1 JAZZ KAFE AU LAIT REWELACJA Z GALICJI 193J 06.12.2008

O: Dude Dewey Mighty Bullls M: Baka Rewelacja Z Galicji Z autostrady slonca

Chov: TURECKA KATARZYNA, Maj: Kisielewska Anna

V2 SAY YOU LOVE ME QUENTINHILL PKR-III75220 08.07.2008

O: Illegal Illia Masaryks M: Coco Daidalos

Chov: Magdalena Marek-Dobija Joanna Szewczyk, Maj: Marek-Dobija Magdalena

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Klubová výstava KABT (bez KV) Brno - 21.7.2018 Rozhodčí: Zepke Sandra - MINIATURNÍ BULTERIÉR

BEST BABY INSTASTORIE CANEA BULLS

BEST PUPPY ELECTRAVIA BRILIANT DOMIN-JR

BOJ HAVE DONE IT TERRIGAN

BOS ALVIN ASMODDEUS

BOB, BEST HEAD BLACKBARRY LAFMI INDYGOU

nej.PRACOVNÍ JEDINEC FLORENCE MINI KALIMERO BOHEMICA

BEST MOVEMENT PEGAZUS VON HUNNEN-KONIG

 

(H) nominace best head (M) nominace best movement

 

PSI / MALE třída dorostu / puppy class

VN 1 (M) DAARIO NAHARIS WAL PET ČLP/MBT/1081 24.12.2017

O: Jumanji od Rudej Wiedzmy M: Bond Girl of Wal Pet

Chov: Waloszková Radka, Maj: Štěpánková Tereza

VN 2 ATILLA BULL OF GEMER 405 02.11.2017

O: Barack Minibull z Kosova M: Dundi Dio Monostori Kisbull

Chov: Liška Peter, Maj: Liška Peter

VN 3 AUBURN BJÖRN WAVE OF JOY ČLP/MBT/1101 05.01.2018

O: Whispering Word's Pure Gold M: Cutie Lilly Minibull z Kosova

Chov: Cerný Martin, Maj: Sedláková Vlasta

PSI / MALE třída mladých / junior class

V1 CAJC ORFEUS VON HUNNEN-KONIG T516/17 04.09.2017

O: LITLE HANIBAL VON HUNNEN-KONIG M: KLEOPATRA VON HUNNEN-KONIG

Chov: TOMPOS ATILA, Maj: Hájková Eva, Sp-maj: TOMPOS ATILA

 

PSI / MALE mezitřída / intermediate class

V1 CAC,BEST MALE , BOS (H),(M) ALVIN ASMODDEUS SPKP426/18 02.03.2017

O: Gjunp Etalon Kachestva M: Terra Bull - M Wild Famy

Chov: Holub Jiri, Maj: Šlesarovci Janka a Ivan

V2 res.CAC BRINDLE BOOM CRYSTAL JAW SPKP 358 29.03.2017

O: Ch. Tam Tam Black Zóna Bulls M: Ich. Little Snow white Zóna Bulls

Chov: Matiaszewska mvdr Slavka, Maj: Matiaszewska Slávka

PSI / MALE třída otevřená / open class

V1 CAC (H),(M) IRIS PLATINUM JUPITER BULLTER EGO RKF 4807309 03.01.2017

O: CAMBRIA'S BULLTER EGO M: IRIS PLATINUM SHKODA

Chov: Gorshkova Julia, Maj: Zezulová Jitka

V2 res.CAC FREESTYLER CANEA BULLS ČLP/MBT/725/16 18.01.2016

O: Kid vom Keiserstuhl M: BYE BYE Canea Bulls

Chov: Koštálová Lenka, Maj: Majchráková Renata

VD3 DOM PERIGNON BRNĚNSKÝ BULL ČLP/MBT/662 15.07.2015

O: Jason von der Alten Veste M: Queen of Hearts Seaquest

Chov: Hájková Eva, Maj: Hájková Eva

 

PSI / MALE třída pracovní / working class

VD1 ALIŠÁK POLABSKÝ BULL ČLP/MBT/964 24.04.2007

O: Gjump Etalon Kachestva M: Snow White-M Wild Fámy

Chov: Švarc Jiří, Maj: Švarc Jiří

 

PSI / MALE třída vítězů / winner class

V1 CAC (H),(M)  (diskvalifikace nesplňoval podmínky třídy) 

GJUNP ETALON KACHESTVA RKF 4383506 28.06.2015

O: ISENGRIN du Domaine D'Odin M: HENNA von der Alten Veste

Chov: Kolodzhnaya Natalia, Maj: Zezulová Jitka

V1 CAC I´M GOLD MARSO ČMKU/MBT/674/15/16 01.08.2015

O: Alter Ego EXTRAVERT M: Karaoke Dance MARSO-BULL

Chov: Linhart Lukáš, Maj: Kouřilová Renata

 

FENY / FEMALE třída štěňat / baby class

VN1 BEST BABY INSTASTORIE CANEA BULLS ČLP/MBT/ 20.02.2018

O: Jumanji od Rudej Wiedzmy M: Femme Fatale Canea Bulls

Chov: Koštalová Lenka, Maj: Švarc Jiří

 

FENY / FEMALE třída dorostu / puppy class

VN1 BEST PUPPY ELECTRAVIA BRILIANT DOMIN-JR SPKP 414 21.11.2017

O: PANDA OF BULLY LAKE M: BRILIANT JAMAICA INN domin-jr

Chov: Ridošková Andrea, Maj: Ridoškova Andrea

VN2 (H) DAENERYS TARGARYEN WAL PET ČLP/MBT/1082 24.12.2017

O: Jumanji od Rudej Wiedzmy M: Bond Girl of Wal Pet

Chov: Waloszek Radka, Maj: Golašovská Tereza

VN3 ALICE BELLA BULL OF GEMER 406 02.11.2017

O: Barack Minibull z Kosova M: Dundi Dio Monostori Kisbull

Chov: Liška Peter, Maj: Liška Peter

 

FENY / FEMALE třída mladých / junior class

V1 CAJC , BOJ (H) HAVE DONE IT TERRIGAN ČLP/MBT/1151 12.05.2017

O: Panda of Bully Lake M: Crunchy Biscuit Brněnský Bull

Chov: Toncheva Gergana, Maj: Hájková Eva

V2 (M) DOUBLE TROUBLE DORA PEARL PUPPI MBT/1059/17 29.09.2017

O: Awesome MBT from Enamorada al Seayess M: French Kiss mini Minies

Chov: Karcz Monika Ewa, Maj: Karcz Monika

V3 BEST MOVEMENT PEGAZUS VON HUNNEN-KONIG F514/17 15.09.2017

O: LITLE HANIBAL VON HUNNEN-KONIG M: LUNA OF BIKATO -PARTI

Chov: TOMPOS ATILA, Maj: Hájková Eva, Sp-maj: TOMPOS ATILA

V4 ANDELA MINI Z LONSKÉHO LÉTA ČLP/MBT/1037 20.09.2017

O: Tam Tam Black Zóna Bulls M: Alba Heartfelt Bull

Chov: Šišková Miloslava, Maj: Bartova Zuzana

V ALYSHA POLABSKÝ BULL ČLP/MBT/966 24.04.2017

O: Gjump Etalon Kachestva M: Snow White-M Wild Fámy

Chov: Švarc Jiří, Maj: Lhotanová Tereza

V ZEA PRINCESS - M WILD FÁMY ČLP/MBT/985 30.04.2017

O: Gjunp Etalon Kachestva M: Kiss me - M Wild Fámy

Chov: Zezulová Jitka, Maj: Lusková Marie

VD APOLENA MINI Z LONSKÉHO LÉTA ČLP/MBT/1038 20.09.2017

O: TamTam Black Zóna bulls M: Alba Heartfelt bull

Chov: Šišková Miloslava, Maj: Šišková Miloslava

VD AURA-MINIES MEGGAN BOHEMIA ČLP/MBT/1043 21.09.2017

O: Gjunp Etalon Kachestva M: Uniqe-M Wild Fámy

Chov: Rohla Stanislav, Maj: Konečná Kateřina

abs. BRITA Z JISTEBNICKÉ VINICE ČMKU/MBT/963/17 07.05.2017

O: Omarty - M Wild Fámy M: Celtic White Angel Trigon

Chov: Mácha Martin, Maj: Samek Petr

 

FENY / FEMALE mezitřída / intermediate class

V1 CAC (H) DORRIE YAMINIBULL ČLP/MBT/932 20.02.2017

O: Brabus de Piratas del Lago M: Baira z Husitova kraje

Chov: Švejda Zdeněk, Maj: Bártová Adéla

VD2 ELIXIR OF LOVE BRNĚNSKÝ BULL ČLP/MBT/826 19.09.2016

O: Sir of Sweden Chill outs M: Face to Face Mini Minies

Chov: Hájková Eva, Maj: Hájková Eva

 

FENY / FEMALE třída otevřená / open class

V1 CAC YVONNE STAR-M WILD FÁMY ČLP/MBT/938 21.02.2017

O: Gjunp ETALON KACHESTVA M: HANKY-PANKY-M Wild Fámy

Chov: Zezulová Jitka, Maj: Zezulová Jitka

V2 res.CAC CARSHIA YAMINIBULL ČLP/MBT/859 14.11.2016

O: Brabus de Piratas del Lago M: C.I.B.Amálie z Husitova kraje

Chov: Švejda Zdeněk, Maj: Švejda Zdeněk

 

FENY / FEMALE třída pracovní / working class

V1 CAC nej.PRACOVNÍ JEDINEC (H) FLORENCE MINI KALIMERO BOHEMICA ČLP/MBT/847 12.10.2016

O: Morning Micrable-M Wild Fámy M: Aibe Mini Kalimero Bohemica

Chov: Markupová Lucie, Maj: Stančíková Soňa

 

FENY / FEMALE třída vítězů / winner class

V1 CAC, BEST FEMALE , BOB, BEST HEAD (M) BLACKBARRY LAFMI INDYGOU SPKP402 21.04.2016

O: Sweet San Salvador Chucho Topline M: Emeritabull Black Inspire

Chov: Lafková Tereza, Maj: Bumbál Lukáš, Sp-maj: Kaprálová Monika

V2 res.CAC CESSNA JAMAICA INN DOMIN-JR SPKP 338/17 27.07.2016

O: ALTER EGO Extravert M: JAMAICA INN Marso-Bull

Chov: Ridošková Andrea, Maj: Ridoskova Andrea

VD3 DUNDI DIÓ MONOSTORI KISBULL SPKP 308/16 18.06.2015

O: Kapetown Star Galev´s M: Alberta Lolly Monostori Kisbull

Chov: Imre Pápai, Maj: Liška Peter

 

FENY / FEMALE třída veteránů / veteran class

abs. FRENCH KISS MINI MINIES ČMKU/MBT/162/09 27.05.2009

O: Horoshiy Podarok iz Voiska Tamerlana M: Emotion-Piccola vom Küniglberg

Chov: Stavinohová Martina, Maj: Karcz Monika