24/10/2014 - EVP Brno

Lešanská 1176/2a
Chodov, Praha 4
bulterierclub@email.cz

|

EVROPSKÁ VÝSTAVA PSŮ Brno 24. 10. 2014

rozhodčí: Nemanja Jovanovič

BULTERIÉR

PSI - třída dorost

VN1, Evropská naděje - IZUMRUD DINASTII Chebens Tebel, RKF 3861361 /10.2.2014/
ZEFIR Chebens Tebel x REBEKKA DE MORNEI Chebens Tebel

chov.: Elena Timkina, maj.: Alexander Mikheev

PSI - třída mladých

V1, CAJC, Evropský vítěz mladých, BOJ, BOS - Ever Lordbull MATEO, RKF 3828679 /10.5.2013/

LARRY Lordbull x NOA Ever Lordbull

chov.: Andres Mestre Martinez, maj.: Marina Ahmatova

V2 - Bilboen CONAN THE BARBARIAN, AQ04327602 /18.10.2013/

Bilboen YOUR EYES ONLY x LADYTIME Jigsaw

chov.: Sarah Foster, maj.: Jaroslav Čupka

V3 - Lankák-Öre CORLEONE MOONFLOWER KUSH, RKF 3928122, MET 2/14 /26.7.2013/

DESIGNED FOR MOONFLOWER Dum Spiro x Moonflower KOOL LIBERTY

chov.: Kata Stief, maj.: Alexandr Demitrov

V4 - OVER THE TOP, ROI 13/139522 /27.7.2013/
Megaville
s VISIONS x ANGKOR di Casa Ariana

chov.: Salvatore Fornaro, maj.: Carmine Parisi

VD - ROCKN ROLL Madjoker, COR A 2115-14/011 /29.10.2013/

FIRE STARTER Madjoker x PAY DAY Madjoker

chov.: Sergiu Pop, maj.: Ancuta Stoica

VD - SHERIF Sangelsbull, RKF 3712649 /11.6.2013/

Karmacoma SUPERSTYLIN x Rus Terer BABETTA OF MAZARIK

chov.: A. Stakhorskaya, maj.: Polina Voevodina

VD - SMILE OF HAPPINESS OPALPLAST White Pearls UA, UKU.0189071 /15.12.2013/

Topfuel MYTH OF TEYBAR x PALM-IRA White Pearls UA

chov.: Irina Romanchikova, maj.: Irina Romanchikova, P. Kostko

neposouzen - ENRICO FROM UKR Milky Way, UKU.0192048 /10.12.2013/

BLOSSOM CHERRY Dum Spiro x ONLY U FROM UKR Milky Way

chov.: Yulia Fisher, maj.: Yulia Fisher

abs. - FALCO Blues Bulls, PKR.III-74673 /3.1.2014/

Karmacoma SUPERSTYLIN x BEE GEES Blues Bulls

chov.: Ewa Sarnicka, maj.: Marek Czyź

PSI - mezitřída

V1, CAC, CACIB, Evropský vítěz - ARTUR De La Rue, ČLP/BT/12376 /29.3.2013/

Karmacoma SUPERSTYLIN x EASY Hot Bull

chov.: Jana Drahotská, maj.: Michal Porožňák

V2, res. CAC - POSEJDON Ewimark Rakownia, PKR.III-72893 /22.4.2013/

Emred HUNTSMAN x SECRET PASSION Ewimark Rakownia

chov.: Marek Wojciechowski, maj.: Monika Aleksandrowicz

V3 - UAN del Dianiri, ROI 13/55066 /1.2.2013/

HONKY TONK MAN Louievone x BOHEMIAN RHAPSODY del Dianiri

chov.: Federica Coscia, maj.: Riccardo Burlotti

V4 - Masaryks KARATE KID, SPKP 2879 /1.11.2012/
Ch.UK.Megaville´s VISIONS x HILLARY Gabriayllaron

chov.: Pavel Masaryk, maj.: Pavel Masaryk, Ondrej Horváth

V - CHAVIVI Daidalos, ČLP/BT/12271 /12.12.2012/

UMBRO Asmoddeus x NINA RICCI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Vendula Hradecká

D - ACE ze Širé pláně, ČLP/BT/12303 /20.2.2013/
JOXER Bully x BABETA z Ostrova Man

chov.: Pavel Bartel, maj.: Jiří Janda, Kateřina Jandová

PSI - třída otevřená

V1, CAC - BLUE MOON Joe's Star, UKU 0164699, ČLP/BT/12235 /7.10.2012/
Taylajay DREAM A LIE AT MEGAVILLE x Javarke SILVER SAPPHIRE

chov.: Mgr. Hedvika Olléová, maj.: Viacheslav Borovskyi

V2, res. CAC - ASH /6.10.2012/
BONO x ELEKTRA LITTLE FIRE Bullystar

chov.: Jelena Kušak, maj.: Andreja Galetic

V3 - BLACK ONYX Solo Magnifica, ČLP/BT/11726 /24.2.2011/
Marshelsea BLAZE OF GLORY x Arcanum KIZZMET

chov.: Ing. Jana Šilarová, maj.: Miroslav Bártek

V4 - PADDY Fresh Kyvet, ČLP/BT/12017 /7.2.2012/
Javarke PITCH BLACK x LILLY ANN Fresh Kyvet

chov.: Miloslav Kubinec, maj.: Miloslav Kubinec

PSI - třída šampionů

V1, CAC, res. CACIB - Laureola's KEEP ON SMILING, ÖHZB/BT2492 /4.4.2010/
Yoeckydoe's GAMIN x Yoeckydoe's FIRELIGHT

chov.: Regina Bregenzer, maj.: Regina Bregenzer

V2, res. CAC - Emred BLACKMAIL, KC AP01499402 /19.4.2012/
Emred DEVILS SPY x Emred DEVILS KISS

chov.: Russel Lamonby, maj.: Anja Gylder Corneliussen

V3 - Cosmopolitan SPACE ODDITY MOONFLOWER, MET Bullt 5750/12 /10.7.2012/
Moonflower HOPKINS x Cosmopolitan LÉDA

chov.: Gyorgy Cseszneg, maj.: Michele Sineri

V4 - VAN GOGH Asmoddeus, ČLP/BT/12026 /8.2.2012/

Bullimpact ELECTRIC WIZARD x HOLYWELL Asmoddeus

chov.: Jiří Holub, maj.: David Fér

V - EL DIEGO Eos Tanagros, EST 03559/12, LSVK BuT 1277/12 /15.5.2012/

Teirwgwyn PAPER GANGSTA AT BULLYVIEW x ARCHA Rasels Bull

chov.: Renata Černyš, maj.: Eliisa Tammeorg

V - MADRIGAL Jas-Ver, ČLP/BT/11024 /19.2.2009/

NATTY NATHAN Timar x ARHA Jas-Ver

chov.: Jaroslav Selinger, maj.: Oldřich Haluzík

abs. - GOLD RUSH Bullworld, UKU.0103167 /18.3.2011/

Chamos WHISPERED SECRET AT BLAZINBULLYS x CHANEL MADEMOISELLE Bullworld

chov.: Piotr Pierzchala, maj.: Tatyana Smirnova

PSI - třída veteránů

V1, BOV, Evropský vítěz veteránů - Pannonszépe ZINADINE, ČLP/BT/10604 /11.8.2006/

EX SE NATUS SOPRANO Jedi x Pannonszépe IRON BUTTERFLY

chov.: Zoltán Bolyós, maj.: Jakub Musil

FENY - třída dorost

abs. - TEKLA Ewimark Rakownia, PKR 48845/VIII/14 /18.4.2014/

Ukusa QUAGMIRE x SECRET PASSION Ewimark Rakownia

chov.: Marek Wojciechowski, maj.: Rafal Baluniak

FENY - třída mladých

V1, CAJC, Evropský vítěz mladých - DEVINE VIXEN Debully, ROI 14/43031 /24.7.2013/

IN FOR YHE KILL Debully x DEVINE DESTINY Debully

chov.: Alfred Colin Dobbin, maj.: Vincenzo Uccelli

V2 - QUICK STAR, ROI 13/166943 /29.9.2013/

Megavilles VISIONS x ALTAMIRA RUSSIAN ROULETTE Bullcal

chov.: Vincenzo Uccelli, maj.: Salvatore Fornaro

V3 - Ukusa VENDETTA, ČLP/BT/12437 /5.7.2013/

Gorbain HELLBOY x Kenine SWEET BY NATURE AT UKUSA

chov.: Gary a Andrea Newberry, maj.: Ondrej a Iveta Dudášovi

V4 - Laureolas RUGBY, ÖHZB BT 2622 /8.7.2013/

Power King JONNY B. GOOD x Laureola’s HAPPY SUNSHINE

chov.: Mag. Regina Bregenzer, maj.: Mag. Regina Bregenzer

V - Rion Double INFINITY, RKF 3928123, ZA 039973B14 /24.12.2013/
Rion Double DASH x Rion Ferro DECADENCE

chov.: Fanie Van Der Linde, maj.: Alexander Demidov

V - Knights of Darkness PEARL OF TIMAR, PKR III-73971 /26.7.2013/

PERFECT PATTERN Timar x Knights of Darkness BLACKCURRANT

chov.: Tamas Nagy, maj.: Aleksandra Jastrzebska

VD - CAMELLIA Solo Magnifica, ČLP/BT/12408 /7.6.2013/

PABLO PICASSO Asmoddeus x Arcanum KIZZMET

chov.: Ing. Jana Reichlová, maj.: Ivona Pavelková

abs. - SHIK BLESK KRASOTA Irins Vishnu, RKF 3807178 /27.12.2013/

GALLERON Irin’s Vishnu x MELODIA DUSHI Irin’s Vishnu

chov.: Irina Sergeeva, maj.: Anastasiya Sorokina

abs. - YULIANA Sangelsbull, RKF 3777455 /8.11.2013/

FARAON FOLLOWER Rasels Bull x TODAY DREAM ASSOL Sangelsbull

chov.: A. Stakhorskaya, maj.: Polina Voevodina

FENY - mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB - WONDERFULL WANDA Timar, PKR.III-73293 /26.5.2013/
Teirwgwyn PAPER GANGSTA AT BULLYVIEW x MILKA TIMAR Bule z Buzy

chov.: Aleksandra Jastrzebska, maj.: Aleksandra Jastrzebska, Aneta Przybyslawska-Lach

V2, res. CAC - CARMEN Joe’s Star, UKU 0172607, ČLP/BT/12345 /9.3.2013/

Busell’s BLACK MAGIC AT OUNSDALE x Emred GOSSIP GIRL

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Viacheslav Borovskyi

VD3 - ELIZABETH ROSEMOND TAYLOR pod Hradem Veveří, ČLP/BT/12366 /26.3.2013/

Moonflower MAX BAXTER x LOLLIPOP LOLITA Wild Fámy

chov.: Mgr. Hana Horká, maj.: Jitka Hladíková

abs. - CHASINTA Daidalos, ČLP/BT/12275 /12.12.2012/
UMBRO Asmoddeus x NINA RICCI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Jaroslava Štaidlová

FENY - třída otevřená

V1, CAC - Masaryk’s JUNGLE JEWEL, ČLP/BT/12296 /6.10.2012/
QuentinHill SHOOT ME TWICE x WHOOPI vom Xanadu

chov.: Pavel Masaryk, maj.: Vlastimil Erla

V2, res. CAC - Russian Gaze JUSTICE FOR ALL, UKU 0158151, RKF 3263477 /17.3.2012/
Javarke PITCH BLACK x APHRODITE The Joker

chov.: Elena Subbotina, maj.: Mgr. Viacheslav Borovskyi

V3 - LOVE STAR Ex Se Natus, PKR.III-72790 /3.5.2013/
Pannonszépe ZINADINE x TRUST ME Ex Se Natus

ch: Agnieszka Niewiarowska, m: S. Medvedeva

VD4 - FATIMA od Výří skály, ČLP/BT/11021 /26.1.2009/

FREDERIC CHOPIN of Canterbury x FORMICA Trojský kůň

chov.: Libor Fikr, maj.: Libor Fikr

FENY - třída šampionů

V1, CAC, res. CACIB - THE LUCKY TALIZMAN Timar, ČLP/BT/12186, PKR III-69997 /1.12.2011/
Taylajay’s LOOK NO FURTHER x NELLY NAVARA Timar

chov.: Aleksandra Jastrzebska, maj.: Klára Koželuhová, Aleksandra Jastrzebska

V2, res. CAC - Cosmopolitan MY LITTLE MISSY, MET.Bullt.5752/12 /10.7.2012/
Moonflower HOPKINS x Cosmopolitan LÉDA

chov.: Gyorgy Cseszneg, maj.: Gábor Sütó

V3 - HAYA Daidalos, ČLP/BT/12100 /9.5.2012/
Megaville IT'S A CRIME x ROCOCO Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Franc Yeste Morais

V4 - TINKLE BELL Timar, ČLP/BT/12186, PKR III-70365 /1.12.2011/
Taylajay’s LOOK NO FURTHER x NELLY NAVARA Timar

chov.: Aleksandra Jastrzebska, maj.: Aleksandra Jastrzebska

MINIATURNÍ BULTERIÉR

PSI - třída štěňat

VN1, Evropská naděje - ADIOS AMIGOS MINI Sherak, ČLP/MBT/522 /8.5.2014/
Justeph ROCK AND ROLLER x BIANCA MINI Kalimero Bohemica

chov.: Petra Knihová, maj.: Branislav Jelov, Michaela Piškitelová

abs. - Moolti BULLTER EGO, UKU /28.4.2014/
GREAT DRAGON MARGINS z Makdani x Moolti LONG ISLAND ICED TEA

chov.: Anna Bonareva, maj.: Yakov Roykhman

PSI - třída dorost

N1 - DROGO DEAR TO Anmajoon, ČLP/MBT/487 /2.2.2014/
ABSINTH MINI Kalimero Bohemica x BIRGIT ALL IN RUN Anmajoon

chov.: MVDr. Markéta Pacltová, maj.: Ivana Turková

abs. - DOUGLAS DEAR TO Anmajoon, ČLP/MBT/486 /2.2.2014/
ABSINTH MINI Kalimero Bohemica x BIRGIT ALL IN RUN Anmajoon

chov.: MVDr. Markéta Pacltová, maj.: Marie Lokingová

PSI - třída mladých

V1, CAJC, BOJ, BOB, Evropský vítěz mladých - PANDA of Bully Lake, MET Min.Bull.T.1624/13 /22.5.2013/
MOON LIGHT x MONA LISA of Bikató-Parti

chov.: Zsolt Bagi, maj.: Zsolt Bagi

V2 - Bonebusters CRACK HEAD, G 4065 M /11.12.2013/
Cambria
s CISCO KID x EDITION BLACK CANDY of Slanting Shore

chov.: Marcus Schmidt, maj.: Marcus Schmidt

V3 - BENIAMINO Caro Nobile, UKU 0179346 /18.10.2013/
HARRY GOLD'N BOY du Domaine D'Yspahan x CANDY BUN Venturesome

chov.: Olga Savitskaya, maj.: Irina Reznik

V4 - WD THUNDERSTORM Minimalistics, DK17975/2013 /18.10.2013/
Nuestro's DIEGO x PURE WHITE Milkywayminiature

chov.: Michael Bergmann, maj.: Michael Bergmann, Anders Johansen

V - CRUSHING WINNER Caro Nobile, RKF 3875508 /17.12.2013/
GENTLEBOY de Las Escarihuelas x FRENCH-KISS du Domaine D'Yspahan

chov.: Olga Savitskaya, maj.: Zoya Shalaeva, Valentina Kochetova

V - JUNIOR KENNY Pyrga Kennel, CYMBUT131443228 /1.8.2013/
DEMI OF PYRGA Ewimark x FRIDA Pyrga Kennel

chov.: Demetris Timotheou, maj.: Demetris Timotheou

V - Ollada Arlekin BRIGHT, RKF 3739305 /27.6.2013/
Asti Dog Haus TENGERINE TONN x Zvezdnaya Kapel IZUMITELNAYA ROSKOSH

chov.: Irina Fernandes, maj.: Tatiana Zubkova

VD - BARACK Minibull z Kosova, ČLP/MBT/457 /13.9.2013/
Nuestro's DIEGO x AIDA Minibull z Kosova

chov.: Otakar Šamárek, maj.: Otakar Šamárek

abs. - Mysterium Cane NOW OR NEVER, RKF 3861366 /16.1.2013/
Vait Kostel ZEUS GLOBAL LEGEND x BELLAVITA CHIANTI Venturesome

chov.: Natalia Kureneva, maj.: Ekaterina Shabanova

PSI - mezitřída

V1, CAC - Minotaur IN THE FLESH, UKU.0178329 /7.6.2013/

Milkyway Miniature BLACK POWER x Minotaur DOLLY DAGGER

chov.: Vanessa Giamo, maj.: Irina Reznik

V2, res. CAC - MACALLAN FINE OAK Venturesome, CMKU/MBT/492/-14/13 /6.4.2013/

HAGRID FOR VENTURESOME od Rudej Wiedzmy x DECIDE TO WIN SHOWGIRL Venturesome

chov.: Valeria Belkova, maj.: Klára Aubrechtová

VD3 - Monostori Kisbull BABSZEM DJANGO, MET. Min.Bull.T 1639/13 /23.7.2013/

Chaos Empires FREDERICO x Bikató-Parti INES

chov.: Imre Pápai, maj.: Imre Pápai

abs. - BONGY KHONGY z Husitova kraje, CMKU/MBT/421/13 /29.4.2013/
Hastin's KHONG THORANEE x ICEBERG TWICE MINI Minies

chov.: Jana Fuková, maj.: Radomíra Hájková

abs. - KAPETOWN Star Galevs, PKR III-73900 /30.5.2013/

Asti Dog Haus TENGERINE TONN x Moolti VESNUSHKA MINI GIRL TO STAR GALEV’S

chov.: Galina Panina, maj.: Anna Kmieciak, Magdalena Pilaszewicz

PSI - třída otevřená

V1, CAC, res. CACIB - HARRY GOLD'N BOY du Domaine D'Yspahan, UKU 0142645 /16.6.2012/

GUNS’N’ROSES du Domaine D'Yspahan x FANTINE du Domaine D'Yspahan

chov.: S. Joly, maj.: Irina Reznik

V2, res. CAC - THE EXPLORER from Friar’s Point, 2896920 /16.9.2012/

Minotaur MIDNIGHT RAMBLER x LADY FIP from Friar’s Point

chov.: Dorothea Jacobs, maj.: Asel Akanova, Dorothea Jacobs

V3 - BANDITA Tenkes Kapitánya, Min.Bull.T1314/12 /22.1.2012/

TSVET RAFINADA iz Voiska Tamerlana x Bikató-Parti MYRA

chov.: László Horváth, maj.: Csaba Sloboda

V4 - BANANA MAN Bona Dea Plyus, UKU.0137545 /13.9.2012/
Asti Dog Haus TENGERINE TONN x BONA DEA PLUS Venturesome

chov.: Evgen Barsukov, maj.: Evgen Barsukov

V - Moolti HAND-MADE, RKF 3451793, ISBR 115745 /6.6.2012/

Chaos Empire’s FREDERICO x Vatrushka SLADKAYA DEVUCHUSHKA DLYA MOOLTI

chov.: E. Sisorova, maj.: Aleksey Ahmatov

V - MINI COOPER Zóna Bulls, SPKP 161 /17.10.2012/

Duvessa CODE RED MARGINS x DOLORES from the Jolly Bandits

chov.: Jana Matiaczewska, maj.: Irina Fernandes

VD - HELLBOY of Bikató-Parti, 1499/13 /11.11.2012/

ARAMIS von der Alten Veste x MIA Bikató-Parti

chov.: Bagi Zsolt, maj.: Jana Fuková

abs. - Rebel Spirit HAYEMAKER, VDH (0)1679 /22.5.2012/

Duvessa CODE RED MARGINS x Rebel Spirit CRAZCAT

chov.: Zorica Plevajcic, maj.: René Börner

PSI - třída šampionů

V1, CAC, CACIB, Evropský vítěz - MAXIMUS of Bikató-Parti, ROI 12/34418 /27.6.2011/

Bikató-Parti OTIS x Dytona UNCHAIN MY HEART

chov.: Zsolt Bagi, maj.: Francesca Scorza, Roberto Petazzi

V2, res. CAC - ABSINTH MINI Kalimero Bohemica, CMKU/MBT/217/10 /2.7.2010/

EMPORIO ARMANI MINI Minies x AŠIJKA Kuklík

chov.: Lucie Markupová, maj.: Petra Ludková

V3 - FONTI of Pyrga Kennel, CYMIBT090933261 /26.2.2009/

Parabellum LORD BYRON x MYSTIQUE STAR Ewimark

chov.: Demetris Timotheou, maj.: Demetris Timotheou

V4 - TROPICAL STORM Milkywayminiature, LOE 2044203 /11.7.2011/

PEPE von der Alten Veste x Royal di Lux ILUSSION FOR MILKYWAY

chov.: Jorge Holguin, maj.: Jorge Holguin, Michael Bergmann

V - ASTERIX Minibull z Kosova, SLRBTM-000009, CMKU/MBT/276/11 /23.5.2011/
Bullowers LITTLE JOHN WILDFAMY x HOLLY WEE-M Wild Fámy

chov.: Otakar Šamárek, maj.: Žiga Jazbec

V - GALLARDO Adamant-UA, UKU.0137946 /25.9.2012/

De Las Escarihuelas BABY BOY x GELLERTA Grin-De-Vald

chov.: Natalia Korneeva, maj.: Anna Stanislavskaya

V - GEORGE MICHAEL Marso-Bull, CMKU/MBT/309/11 /14.11.2011/

LIGHT MY FIRE von der Alten Veste x BELLA von der Alten Veste

chov.: Marcel Linhart, maj.: Alois Drozd

FENY - třída štěňat

N1 - AVALLON BEAUTY MINI Sherak, CMKU/MBT/528/14 /8.5.2014/
Justeph ROCK AND ROLLER x BIANCA MINI Kalimero Bohemica

chov.: Petra Knihová, maj.: Petra a Kateřina Knihová

FENY - třída dorost

VN1 - Human Sight KEY FOR A SUPER PLAY, RKF 3905829 /12.3.2014/
Nuestro's GENERAL STUNNER FOR HUMAN SIGHT x Human Sight VINTAGE LADY BULL

chov.: Svetlana Gromova, maj.: Svetlana Gromova, L. V. Zhuchkina

VN2 - ISN’T SHE LOVELY Star Galev’s, RKF OPL603 /4.4.2014/
HUMMER BLACK TO STAR GALEV Venturesome x ARMI OF LOVERS Star Galev

chov.: Galina Panina, maj.: Galina Panina

VN3 - Ollada Arlekin GERMINDA, RKF 3936932 /12.4.2014/
Asti Dog Haus TENGERINE TONN x Zvezdnaya Kapel VIVI DLYA OLLADA ARLEKIN

chov.: Irina Fernandes, maj.: Irina Panyunina

N4 - Yanni House ROXOLANA, RKF 3936669 /18.4.2014/
Yanni House GRAND PRIX x Super Premium SEVENTIN SEVEN

chov.: Yana Streltsova, maj.: Yana Streltsova

FENY - třída mladých

V1, CAJC, Evropský vítěz mladých - Yanni House MILLION DOLAR BABY, RKF 3799982 /9.10.2013/

PEPE von der Alten Veste x Mooncraft's MAGIC TOUCH YANNI HOUSE

chov.: Yana Streltsova, maj.: Yana Streltsova

V2 - Maryniax XSENIA FOR ALAMARO, PKR.III-73772 /25.9.2013/

Duvessa DIEPHONTES x WIKI Ewimark Rakownia

chov.: Marek Maryniak, maj.: Radoslaw Siecinski

V3 - Star Galevs BE MY ANGEL, RKF 3799281 /2.9.2013/

HUMMER BLACK TO STAR GALEV Venturesome x ARMI OF LOVERS Star Galev

chov.: Galina Panina, maj.: Galina Panina

V4 - Enchanted Glen BLACK CAVIAR, VDH/DCBT (0) 1892 /9.8.2013/

Bouncing Gems AUGUST THE GORGEOUS x Axom Terra MISS EMMA FROST

chov.: Brigitte Jentzsch, maj.: Julia Gorshkova

V - Fehér Varázs EDDA, MET.Min.Bull.T1680/13 /19.8.2013/

MOON LIGHT x Annahegyi Bambull BAMM-BOO

chov.: Mária Dénes, maj.: Attila Tompos

V - ATENA Mini Terrier, PKR.III-73054 /19.6.2013/

PEPE von der Alten Veste x CARAMBA Anima Villis

chov.: Artur Kapela, maj.: Artur Kapela

V - COCO CHANEL Pokora, PKR.III-73122 /13.6.2013/

Manduessedum MAGNANIMOUS MARGINS x Potsu de Notsu CHIKEN VA INGLISILM

chov.: Jacek Paczkowski, maj.: Jacek Paczkowski

V - Dinamita BOOM BOOM, ROI 13/116231 /21.6.2013/

Millenium Angels GERONIMO x WHITE LADY of Bikató-Parti

chov.: Silvia Checchi, maj.: Andrea Nicola Ciardo

V - ELLI PIRELLI of Dynamite Deluxe, ROI 14/64718, VDH/DCBT 01894 /19.8.2013/

Duvessa DIEPHONTES x Little Chili Peppers WOOPIE WAN

chov.: Tanja Bartkowiark, maj.: Marco Colombo

V - PATRICIA iz Doma Averyanovih, RKF 3836289 /30.12.2013/

Yanni House WIND OF CHANGE x Mooncraft's PEACH TO DOMA AVERYANOVIH

chov.: Julia Averyanova, maj.: Aleksey Ahmatov

VD - BYANCA iz Sozvezdiya Adomasa, RKF 3861151 /25.11.2013/

Dastan PRINCE OF PERSIA x Ollada Arlekin ARUSHA FOR SOZVEZDIYA ADOMASA

chov.: N. Yu. Chernysheva, maj.: N. Cernogaeva

VD - CINI MINIES Pokora, PKR.III-73121 /13.6.2013/

Manduessedum MAGNANIMOUS MARGINS x Potsu de Notsu CHIKEN VA INGLISILM

chov.: Jacek Paczkowski, maj.: Rafal Palys

D - AISHA of Wild Billy Bull, SPKP 220 /30.12.2013/
KILJG CHARISMA Duvessa x ANGELS FACE OF Wal Pet

chov.: Mário Kyjak, maj.: Ivan Hrdlička, Mário Kyjak

abs. - BAGALA Chimera Bulls, 48390/VIII/13 /16.7.2013/

CAMILLO von der Alten Veste x Bikató-Parti ZOIE

chov.: Sebastina Kwiatkowski, maj.: Anna Kmieciak

abs. - Ollada Arlekin BETINA, RKF 3739303 /27.6.2013/

Asti Dog Haus TENGERINE TONN x Zvezdnaya Kapel IZUMRUDNAYA ROSKOSH

chov.: Irina Fernandes, maj.: Irina Fernandes

FENY - mezitřída

V1, CAC, CACIB, Evropský vítěz, BOS - NICOLINA of Bully Lake, ROI 13/128851, MET 1583/13 /8.4.2013/
TASMANIAN DEVIL of Bikató-Parti x Bikató-Parti LORETTA

chov.: Zsolt Bagi, maj.: Filippo Samperi

V2, res. CAC - EmeritaBull BLACK INSPIRE, CMKU/MBT/479/-13/13 /3.5.2013/

TUNANTE de Valdehierro x FAMA d’Yobrebull

chov.: David Gonzales Ferrera, maj.: Tereza Lafková

V3 - BAIRA z Husitova kraje, CMKU/MBT/424/13 /29.4.2013/
Hastin's KHONG THORANEE x ICEBERG TWICE MINI Minies

chov.: Jana Fuková, maj.: Jana Fuková

V4 - Yanni House IRISKA, RKF 3489400 /11.11.2012/
Yanni House WIND OF CHANGE x Yanni House EIGHTH WONDER OF THE WORLD

chov.: Yana Streltsova, maj.: Zulejha Kogan

abs. - DEBRA Wantedbulls, PKR III-73004 /25.6.2013/
Justeph ROCK AND ROLLER x DIABOLIQUE FIRE Sajkos Bulldom

chov.: Anna Kmieciak, maj.: Anna Kmieciak

FENY - třída otevřená

V1, CAC, res. CACIB - Yanni House KASABLANKA, RKF 3489018 /15.11.2012/
Asti Dog Haus TENGERINE TONN x Super Premium SEVENTIN SEVEN

chov.: Yana Streltsova, maj.: Yana Streltsova, Oksana Kurbak

V2, res. CAC - LITTLE SNOW WHITE Zóna Bulls, SPKP 147 /20.4.2012/
DJ FANTASTIC Marso-Bull x FAY Zóna Bulls

chov.: Jana Matiaczewska, maj.: Slávka Matiaczewska

V3 - Human Sight ELDIVA, RKF 3388347 /11.9.2012/
Chaos Empire’s FREDERICO x Human Sight ARCTIC ANGEL

chov.: Svetlana Gromova, maj.: Svetlana Gromova, M. Pogudina

V4 - Moolti VESNUSHKA MINI GIRL TO STAR GALEV’S, RKF 2558399 /9.9.2009/
Gran Vencedor AMIGO TAISON DEL MOOLTI x MEST' KURARE iz Voiska Tamerlana

chov.: Alena Bondareva, maj.: Galina Panina

V - BIANCA MINI Kalimero Bohemica, CMKU/MBT/342/12 /22.3.2012/
PEPE von der Alten Veste x AŠIJKA Kuklík

chov.: Lucie Markupová, maj.: Petra a Kateřina Knihová

V - CSORI vom Angyy, ROI 13/51720, MET 1491/12 /26.9.2012/
Domboparti DEMON x Bikató-Parti OLIVA

chov.: Zsolt Csorba, maj.: Marina Borsoi

V - IBY of Bikató-Parti, RKF 3843947, MET 1566/13 /1.12.2012/
TASMANIAN DEVIL of Bikató-Parti x PRETTY BULL of Bikató-Parti

chov.: Zsolt Bagi, maj.: Anna Wolfson

V - Asti Dog Haus TUTTI-FRUTTI, RKF 3050283 /27.6.2011/
Rebel Spirit CHICAGO BULL x Asti Dog Haus YA-YA STYLE GIRL

chov.: Yana Mhitaryan, maj.: Viktoriya Bobyleva

V - Zvezdnaya Kapel VIVI DLYA OLLADA ARLEKIN, RKF 3419176 /19.9.2012/
Yanni House MILK SHAKE x Zvezdnaya Kapel IZUMITELNAYA ROSKOSH

chov.: Natalia Glebova, maj.: Irina Panyunina

abs. - CANDY GIRL Wantedbulls, PKR III-72880 /5.5.2013/
Justeph ROCK AND ROLLER x AZJA Rad Kaj

chov.: Anna Kmieciak, maj.: Anna Kmieciak, Magdalena Pilaszewicz

FENY - třída šampionů

V1, CAC - WHITE MERY MARYNIAX Ewimark Rakownia, PKR.III-65169 /22.6.2009/
Parabellum LORD BYRON x NIAGARA Ewimark Rakownia

chov.: Marek Wojciechowski, maj.: Marek Maryniak

V2, res. CAC - BOBMSHELL Bona Dea Plyus, UKU.0137548 /13.9.2012/
Asti Dog Haus TENGERINE TONN x Bona Dea Plus VERTURESOME

chov.: Evgen Barsukov, maj.: Evgen Barsukov

V3 - APRIL BLOSSOM OF Brněnský Bull, CMKU/MBT/333 /17.4.2012/
PEPE von der Alten Veste x FACE TO FACE MINI Minies

chov.: Eva Hájková, maj.: Eva Hájková

V4 - Dancing With The Bulls VIVA, SPKP 130/12 /6.6.2011/
Bikató-Parti OLI x Vajáni GOLYHÓ

ch: István Füredi, m: Štefan Bihary

V - Sheyne Punim BASBUSA AT HUMAN SIGHT, RKF 3293367, ISBR 114526 /13.1.2012/
Sheyne Punim AU TA ZOI x COUSCOUS THE MINI Warrior

chov.: Igal Gelman, maj.: Svetlana Gromova, Igal Gelman

abs. - Rebel Spirit CRAZCAT, VDHG1338 /7.7.2008/
Little Chili Peppers WISHING WELL x Rebel Spirit AMICA

chov.: Zorica Pljevaljcic, maj.: Tadislav Pljevaljcic

FENY - třída veteránů

V1, Evropský vítěz veteránů, BOV - Mooncraft's MAGIC TOUCH YANNI HOUSE, RKF 2130267, EST-03091/06 /6.7.2006/

Mooncraft's HOT SHOT x Nederes' MADE FOR MOONCRAFT

chov.: Helen Tonkson-Koit, maj.: Yana Streltsova

abs. - Rebel Spirit AMICA, VDHG895 /9.1.2006/

HUTCH SPIKE vom Kaiserstuhl x Sherman Aisborne DORI

chov.: Zorica Pljevaljcic, maj.: Tadislav Pljevaljcic