23/10/2014 - NVP Brno

Lešanská 1176/2a
Chodov, Praha 4
bulterierclub@email.cz

|

NVP Brno 23.10.2014,

rozhodčí: Ing. Robert Kanás, Per Iversen

BULTERIÉR

PSI - třída dorost

VN1, Nejlepší dorost - KID ROCK Ma Che Bello, ČLP/BT/12734 /23.4.2014/
Zaracle ZUPERSTITION x INDIRA Ma Che Bello

chov.: Ulrike Hoffmann, maj.: Michal Bělík

N2 - IZUMRUD DINASTII Chebens Tebel, RKF 3861361 /10.2.2014/
ZEFIR Chebens Tebel x REBEKKA DE MORNEI Chebens Tebel

chov.: Elena Timkina, maj.: Alexander Mikheev

PSI - třída mladých

V1, CAJC, BOJ - Bilboen CONAN THE BARBARIAN, AQ04327602 /18.10.2013/

Bilboen YOUR EYES ONLY x LADYTIME Jigsaw

chov.: Sarah Foster, maj.: Jaroslav Čupka

V2 - HUGO ze Sychrovského lesa, ČLP/BT/12463 /13.7.2013/
MERLIN PAJAR Plzeňský Bull x LOONY Fresh Kyvet

chov.: Petra Sudová, maj.: Václav Hlavín

VD3 - IXION Daidalos, ČLP/BT/12395 /29.4.2013/

UMBRO Asmoddeus x OXI TOXI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Barbora Havránková

VD4 - Lankák-Öre CORLEONE MOONFLOWER KUSH, RKF 3928122, MET 2/14 /26.7.2013/

DESIGNED FOR MOONFLOWER Dum Spiro x Moonflower KOOL LIBERTY

chov.: Kata Stief, maj.: Alexandr Demitrov

PSI - mezitřída

V1, CAC - POSEJDON Ewimark Rakownia, PKR.III-72893 /22.4.2013/

Emred HUNTSMAN x SECRET PASSION Ewimark Rakownia

chov.: Marek Wojciechowski, maj.: Monika Aleksandrowicz

V2, res. CAC - ARTUR De La Rue, ČLP/BT/12376 /29.3.2013/

Karmacoma SUPERSTYLIN x EASY Hot Bull

chov.: Jana Drahotská, maj.: Michal Porožňák

VD3 - CHAVIVI Daidalos, ČLP/BT/12271 /12.12.2012/

UMBRO Asmoddeus x NINA RICCI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Vendula Hradecká

VD4 - Masaryks KARATE KID, SPKP 2879 /1.11.2012/
Ch.UK.Megaville´s VISIONS x HILLARY Gabriayllaron

chov.: Pavel Masaryk, maj.: Pavel Masaryk, Ondrej Horváth

PSI - třída otevřená

VD1 - ASH /6.10.2012/
BONO x ELEKTRA LITTLE FIRE Bullystar

chov.: Jelena Kušak, maj.: Andreja Galetic

PSI - třída vítězů

V1, CAC, NV, BOS - Emred BLACKMAIL, KC AP01499402 /19.4.2012/
Emred DEVILS SPY x Emred DEVILS KISS

chov.: Russel Lamonby, maj.: Anja Gylder Corneliussen

V2 - EL DIEGO Eos Tanagros, EST 03559/12, LSVK BuT 1277/12 /15.5.2012/

Teirwgwyn PAPER GANGSTA AT BULLYVIEW x ARCHA Rasels Bull

chov.: Renata Černyš, maj.: Eliisa Tammeorg

abs. - GOLD RUSH Bullworld, UKU.0103167 /18.3.2011/

Chamos WHISPERED SECRET AT BLAZINBULLYS x CHANEL MADEMOISELLE Bullworld

chov.: Piotr Pierzchala, maj.: Tatyana Smirnova

abs. - Laureola's KEEP ON SMILING, ÖHZB/BT2492 /4.4.2010/
Yoeckydoe's GAMIN x Yoeckydoe's FIRELIGHT

chov.: Regina Bregenzer, maj.: Regina Bregenzer

FENY - třída dorost

abs. - TEKLA Ewimark Rakownia, PKR 48845/VIII/14 /18.4.2014/

Ukusa QUAGMIRE x SECRET PASSION Ewimark Rakownia

chov.: Marek Wojciechowski, maj.: Rafal Baluniak

FENY - třída mladých

VD1 - Rion Double INFINITY, RKF 3928123, ZA 039973B14 /24.12.2013/
Rion Double DASH x Rion Ferro DECADENCE

chov.: Fanie Van Der Linde, maj.: Alexander Demidov

VD2 - CAMELLIA Solo Magnifica, ČLP/BT/12408 /7.6.2013/

PABLO PICASSO Asmoddeus x Arcanum KIZZMET

chov.: Ing. Jana Reichlová, maj.: Ivona Pavelková

abs. - Laureolas RUGBY, ÖHZB BT 2622 /8.7.2013/

Power King JONNY B. GOOD x Laureola’s HAPPY SUNSHINE

chov.: Mag. Regina Bregenzer, maj.: Mag. Regina Bregenzer

FENY - mezitřída

V1 - ELIZABETH ROSEMOND TAYLOR pod Hradem Veveří, ČLP/BT/12366 /26.3.2013/

Moonflower MAX BAXTER x LOLLIPOP LOLITA Wild Fámy

chov.: Mgr. Hana Horká, maj.: Jitka Hladíková

VD2 - AIMEÉ De La Rue, ČLP/BT/12379 /29.3.2013/

Karmacoma SUPERSTYLIN x EASY Hot Bull

chov.: Jana Drahotská, maj.: Michal Bělík

abs. - CHASINTA Daidalos, ČLP/BT/12275 /12.12.2012/
UMBRO Asmoddeus x NINA RICCI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Jaroslava Štaidlová

FENY - třída otevřená

V1, CAC - Masaryk’s JUNGLE JEWEL, ČLP/BT/12296 /6.10.2012/
QuentinHill SHOOT ME TWICE x WHOOPI vom Xanadu

chov.: Pavel Masaryk, maj.: Vlastimil Erla

V2 - NATALIE Fišer, ČLP/BT/12335 /5.3.2013/

X-WILL z Čerchovské zahrady x HOLLY Fišer

chov.: Michal Fišer, maj.: Václav Hlavín

VD3 - LOVE STAR Ex Se Natus, PKR.III-72790 /3.5.2013/
Pannonszépe ZINADINE x TRUST ME Ex Se Natus

ch: Agnieszka Niewiarowska, m: S. Medvedeva

abs. - IOKASTE Daidalos, ČLP/BT/12400 /29.4.2013/

UMBRO Asmoddeus x OXI TOXI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

FENY - třída vítězů

V1, CAC, NV, BOB - HAYA Daidalos, ČLP/BT/12100 /9.5.2012/
Megaville IT'S A CRIME x ROCOCO Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Franc Yeste Morais

V2, res. CAC - THE LUCKY TALIZMAN Timar, ČLP/BT/12186, PKR III-69997 /1.12.2011/
Taylajay’s LOOK NO FURTHER x NELLY NAVARA Timar

chov.: Aleksandra Jastrzebska, maj.: Klára Koželuhová, Aleksandra Jastrzebska

VD3 - TINKLE BELL Timar, ČLP/BT/12186, PKR III-70365 /1.12.2011/
Taylajay’s LOOK NO FURTHER x NELLY NAVARA Timar

chov.: Aleksandra Jastrzebska, maj.: Aleksandra Jastrzebska

MINIATURNÍ BULTERIÉR

PSI - třída štěňat

abs. - Moolti BULLTER EGO, UKU /28.4.2014/
GREAT DRAGON MARGINS z Makdani x Moolti LONG ISLAND ICED TEA

chov.: Anna Bonareva, maj.: Yakov Roykhman

PSI - třída mladých

V1, CAJC, BOJ - BENIAMINO Caro Nobile, UKU 0179346 /18.10.2013/
HARRY GOLD'N BOY du Domaine D'Yspahan x CANDY BUN Venturesome

chov.: Olga Savitskaya, maj.: Irina Reznik

V2 - Ollada Arlekin BRIGHT, RKF 3739305 /27.6.2013/
Asti Dog Haus TENGERINE TONN x Zvezdnaya Kapel IZUMITELNAYA ROSKOSH

chov.: Irina Fernandes, maj.: Tatiana Zubkova

V3 - BARACK Minibull z Kosova, ČLP/MBT/457 /13.9.2013/
Nuestro's DIEGO x AIDA Minibull z Kosova

chov.: Otakar Šamárek, maj.: Otakar Šamárek

PSI - mezitřída

V1, CAC - Minotaur IN THE FLESH, UKU.0178329 /7.6.2013/

Milkyway Miniature BLACK POWER x Minotaur DOLLY DAGGER

chov.: Vanessa Giamo, maj.: Irina Reznik

VD2 - Monostori Kisbull BABSZEM DJANGO, MET. Min.Bull.T 1639/13 /23.7.2013/

Chaos Empires FREDERICO x Bikató-Parti INES

chov.: Imre Pápai, maj.: Imre Pápai

abs. - BONGY KHONGY z Husitova kraje, CMKU/MBT/421/13 /29.4.2013/
Hastin's KHONG THORANEE x ICEBERG TWICE MINI Minies

chov.: Jana Fuková, maj.: Radomíra Hájková

abs. - MACALLAN FINE OAK Venturesome, CMKU/MBT/492/-14/13 /6.4.2013/

HAGRID FOR VENTURESOME od Rudej Wiedzmy x DECIDE TO WIN SHOWGIRL Venturesome

chov.: Valeria Belkova, maj.: Klára Aubrechtová

PSI - třída otevřená

V1, CAC, NV, BOS - BANDITA Tenkes Kapitánya, Min.Bull.T1314/12 /22.1.2012/

TSVET RAFINADA iz Voiska Tamerlana x Bikató-Parti MYRA

chov.: László Horváth, maj.: Csaba Sloboda

V2, res. CAC - Moolti HAND-MADE, RKF 3451793, ISBR 115745 /6.6.2012/

Chaos Empire’s FREDERICO x Vatrushka SLADKAYA DEVUCHUSHKA DLYA MOOLTI

chov.: E. Sisorova, maj.: Aleksey Ahmatov

V3 - HARRY GOLD'N BOY du Domaine D'Yspahan, UKU 0142645 /16.6.2012/

GUNS’N’ROSES du Domaine D'Yspahan x FANTINE du Domaine D'Yspahan

chov.: S. Joly, maj.: Irina Reznik

abs. - ASTERIX Minibull z Kosova, SLRBTM-000009, CMKU/MBT/276/11 /23.5.2011/
Bullowers LITTLE JOHN WILDFAMY x HOLLY WEE-M Wild Fámy

chov.: Otakar Šamárek, maj.: Žiga Jazbec

PSI - třída vítězů

V1, CAC - GALLARDO Adamant-UA, UKU.0137946 /25.9.2012/

De Las Escarihuelas BABY BOY x GELLERTA Grin-De-Vald

chov.: Natalia Korneeva, maj.: Anna Stanislavskaya

abs. - GEORGE MICHAEL Marso-Bull, CMKU/MBT/309/11 /14.11.2011/

LIGHT MY FIRE von der Alten Veste x BELLA von der Alten Veste

chov.: Marcel Linhart, maj.: Alois Drozd

FENY - třída dorost

VN1 - ISN’T SHE LOVELY Star Galev’s, RKF OPL603 /4.4.2014/
HUMMER BLACK TO STAR GALEV Venturesome x ARMI OF LOVERS Star Galev

chov.: Galina Panina, maj.: Galina Panina

VN2 - Yanni House ROXOLANA, RKF 3936669 /18.4.2014/
Yanni House GRAND PRIX x Super Premium SEVENTIN SEVEN

chov.: Yana Streltsova, maj.: Yana Streltsova

FENY - třída mladých

V1, CAJC - PATRICIA iz Doma Averyanovih, RKF 3836289 /30.12.2013/

Yanni House WIND OF CHANGE x Mooncraft's PEACH TO DOMA AVERYANOVIH

chov.: Julia Averyanova, maj.: Aleksey Ahmatov

V2 - Yanni House MILLION DOLAR BABY, RKF 3799982 /9.10.2013/

PEPE von der Alten Veste x Mooncraft's MAGIC TOUCH YANNI HOUSE

chov.: Yana Streltsova, maj.: Yana Streltsova

V3 - Star Galevs BE MY ANGEL, RKF 3799281 /2.9.2013/

HUMMER BLACK TO STAR GALEV Venturesome x ARMI OF LOVERS Star Galev

chov.: Galina Panina, maj.: Galina Panina

abs. - Ollada Arlekin BETINA, RKF 3739303 /27.6.2013/

Asti Dog Haus TENGERINE TONN x Zvezdnaya Kapel IZUMRUDNAYA ROSKOSH

chov.: Irina Fernandes, maj.: Irina Fernandes

FENY - mezitřída

V1, CAC, NV - Yanni House KASABLANKA, RKF 3489018 /15.11.2012/
Asti Dog Haus TENGERINE TONN x Super Premium SEVENTIN SEVEN

chov.: Yana Streltsova, maj.: Yana Streltsova, Oksana Kurbak

V2, res. CAC - EmeritaBull BLACK INSPIRE, CMKU/MBT/479/-13/13 /3.5.2013/

TUNANTE de Valdehierro x FAMA d’Yobrebull

chov.: David Gonzales Ferrera, maj.: Tereza Lafková

FENY - třída otevřená

V1, CAC - Zvezdnaya Kapel VIVI DLYA OLLADA ARLEKIN, RKF 3419176 /19.9.2012/
Yanni House MILK SHAKE x Zvezdnaya Kapel IZUMITELNAYA ROSKOSH

chov.: Natalia Glebova, maj.: Irina Panyunina

V2, res. CAC - Yanni House IRISKA, RKF 3489400 /11.11.2012/
Yanni House WIND OF CHANGE x Yanni House EIGHTH WONDER OF THE WORLD

chov.: Yana Streltsova, maj.: Zulejha Kogan

FENY - třída vítězů

V1, CAC - Dancing With The Bulls VIVA, SPKP 130/12 /6.6.2011/
Bikató-Parti OLI x Vajáni GOLYHÓ

ch: István Füredi, m: Štefan Bihary

V2, res. CAC - Moolti VESNUSHKA MINI GIRL TO STAR GALEV’S, RKF 2558399 /9.9.2009/
Gran Vencedor AMIGO TAISON DEL MOOLTI x MEST' KURARE iz Voiska Tamerlana

chov.: Alena Bondareva, maj.: Galina Panina

V3 - APRIL BLOSSOM OF Brněnský Bull, CMKU/MBT/333 /17.4.2012/
PEPE von der Alten Veste x FACE TO FACE MINI Minies

chov.: Eva Hájková, maj.: Eva Hájková

FENY - třída veteránů

V1, BOV, BOB - Mooncraft's MAGIC TOUCH YANNI HOUSE, RKF 2130267, EST-03091/06 /6.7.2006/

Mooncraft's HOT SHOT x Nederes' MADE FOR MOONCRAFT

chov.: Helen Tonkson-Koit, maj.: Yana Streltsova