25/10/2014 - SV KABT Brno

Lešanská 1176/2a
Chodov, Praha 4
bulterierclub@email.cz

|

SV KABT Brno 25. 10. 2014

rozhodčí: Bill Leslie, Gerard Cox

Výsledky ke stažení zde: Výsledky SV KABT 25.10.2014 Brno.pdf

Katalog ke stažení zde: Katalog.pdf

Fotografie z výstavy zde

BULTERIÉR

PSI - třída štěňat

VN1, Nejlepší dorost - ASTON MARTIN Asmoddeus, ČLP/BT/ 12691 /6.6.2014/
VAN GOGH Asmoddeus x HOSANNA Daidalos

chov.: Jiří Holub, maj.: Monika Pechová

VN2 - ZIPPY Plzeňský Bull, ČLP/BT/12685 /3.6.2014/
WAYNE PAJAR von Amadis x MISS YORK of Pretty Pink's

chov.: Zuzana Kopačková, maj.: Jitka Žižková

PSI - třída dorost

VN1 - KID ROCK Ma Che Bello, ČLP/BT/12734 /23.4.2014/
Zaracle ZUPERSTITION x INDIRA Ma Che Bello

chov.: Ulrike Hoffmann, maj.: Michal Bělík

VN2 - FRAM MYS Ecce Bull, ČLP/BT/12636 /16.4.2014/
GrisseBasse VELVET VULCAN x MAGIC MYSTERY Asmoddeus

chov.: Miroslav Fojtách, maj.: Radek Běhal

VN3 - HANIBAL Polabský Bull, ČLP/BT/12615 /1.4.2014/
BIG HIT Joe
s Star x EMILKA Polabský Bull

chov.: Jiří Švarc, maj.: Jan Valkár

PSI - třída mladých

V1, CAJC, BOJ - Bilboen CONAN THE BARBARIAN, AQ04327602 /18.10.2013/

Bilboen YOUR EYES ONLY x LADYTIME Jigsaw

chov.: Sarah Foster, maj.: Jaroslav Čupka

V2 - AVALLON NEW KING Mithgard, SPKP 2939 /26.10.2013/
TENAGE REBEL Timar x BESSY JANE Sofis Bulls

chov.: Jaroslav Čupka, maj.: Ivan Magula

V3 - IXION Daidalos, ČLP/BT/12395 /29.4.2013/

UMBRO Asmoddeus x OXI TOXI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Barbora Havránková

VD4 - CURTISS z Ostrova Man, ČLP/BT/12540 /18.10.2013/

BLACK ONYX Solo Magnifica x HONEY Klopos

chov.: Andrea Marková, maj.: Petra Janošová

VD - COVENTRY z Ostrova Man, ČLP/BT/12538 /18.10.2013/

BLACK ONYX Solo Magnifica x HONEY Klopos

chov.: Andrea Marková, maj.: Veronika Jurásková

VD - FELIX Dvorce, ČLP/BT/12640 /19.1.2014/
Cosmopolitan DEVIL
S CHARM x CHANTAL Eternal Loyalty

chov.: Marek Špirko, maj.: Ing. Pavlína Glodeková

VD - GUCCI Polabský Bull, ČLP/BT/12451 /14.7.2013/
Javarke PITCH BLACK x BRIXI Polabský Bull

chov.: Jiří Švarc, maj.: Roman Šuma

abs. - CERNUNNOS Bull of Diamond, SPKP 2917 /26.7.2013/
CANNIBAL Flegmabull Kennel x AIDA z Likavy

chov.: Tatiana Tomagová, maj.: Michal Lamrich

PSI - mezitřída

V1, CAC - HAMMER Rasels Bull, SPKP 2893 /14.2.2013/
Moonflower HOPKINS x RASELS LADY Tanagros

chov.: Ivan a Janka Šlesárovci, maj.: Tomáš Kolík a Šlesárovci

V2, res. CAC - Masaryks KARATE KID, SPKP 2879 /1.11.2012/
Ch.UK.Megaville´s VISIONS x HILLARY Gabriayllaron

chov.: Pavel Masaryk, maj.: Pavel Masaryk + Ondrej Horváth

V3 - ARTUR De La Rue, ČLP/BT/12376 /29.3.2013/

Karmacoma SUPERSTYLIN x EASY Hot Bull

chov.: Jana Drahotská, maj.: Michal Porožňák

VD4 - GASPER z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/12246 /3.11.2012/

JACOB z Čerchovské zahrady x KAREN PAJAR von Amadis

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Josef Kroupa

VD - ATAY ze Širé pláně, ČLP/BT/12308 /20.2.2013/
JOXER Bully x BABETA z Ostrova Man

chov.: Pavel Bartel, maj.: Michaela Otrubová

VD - BLACK JACK Regess Bull, ČLP/BT/12313 /24.2.2013/
ANDREASS z Podolského kopce x ARTEMIS z Bordovských pekel

chov.: Bc. Pavel Savula, maj.: Pavlína Brejchová

PSI - třída otevřená

V1, CAC - BLACK ONYX Solo Magnifica, ČLP/BT/11726 /24.2.2011/
Marshelsea BLAZE OF GLORY x Arcanum KIZZMET

chov.: Ing. Jana Šilarová, maj.: Miroslav Bártek

V2, res. CAC - BIG HIT Joe's Star, ČLP/BT/1223 /7.10.2012/
Taylajay DREAM A LIE AT MEGAVILLE x Javarke SILVER SAPPHIRE

chov.: Mgr. Hedvika Olléová, maj.: Jiří Švarc

V3 - DANDY Little Bull, ČLP/BT/11833 /2.7.2011/

Pannonszépe ZINADINE x BÁJA Little Bull

chov.: Jana Kamišová, maj.: Jana Novotná

PSI - třída vítězů

V1, CAC, VSV, BOB, BIS - FARAON FOLLOWER Rasels Bull, SPKP 2836 /24.4.2012/

Moonflower TRIGGER SULIVAN x CHERRY BRAVA Asmoddeus

chov.: Janka a Ivan Šlesárovci, maj.: Janka a Ivan Šlesárovci

V2, res. CAC - CHAVIVI Daidalos, ČLP/BT/12271 /12.12.2012/

UMBRO Asmoddeus x NINA RICCI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Vendula Hradecká

V3 - MADRIGAL Jas-Ver, ČLP/BT/11024 /19.2.2009/

NATTY NATHAN Timar x ARHA Jas-Ver

chov.: Jaroslav Selinger, maj.: Oldřich Haluzík

V4 - VAN GOGH Asmoddeus, ČLP/BT/12026 /8.2.2012/
Bullimpact ELECTRIC WIZARD x HOLYWELL Asmoddeus

chov.: Jiří Holub, maj.: David Fér

PSI - třída veteránů

V1 - Pannonszépe ZINADINE, ČLP/BT/10604 /11.8.2006/

EX SE NATUS SOPRANO Jedi x Pannonszépe IRON BUTTERFLY

chov.: Zoltán Bolyós, maj.: Jakub Musil

V2 - CHRYS z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/9910 /16.10.2005/

RANDALL Plzeňský Bull x URTICA Trojský kůň

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Jiří Švarc

V3 - ANDREASS z Podolského kopce, ČLP/BT/10171 /5.9.2006/
ZOLLI z Krasolesí x COLET od Kosovky

chov.: Martina Baránková, maj.: Pavlína Brejchová

FENY - třída štěňat

VN1 - ALMA Kovrb Bull, ČLP/BT/12695 /12.6.2014/

ANOTHER SILVER ILLUSION Joe’s Star x GLARE od Výří skály

chov.: Pavel Pilař, maj.: Pavel Pilař

FENY - třída dorost

VN1, Nejlepší dorost - Rebelside SILVER LACEY /17.2.2014/

TENAGE REBEL Timar x Rebelside SILVER SEA

chov.: Attila Hüsse, maj.: Alexandra a Richard Pobočík

VN2 - HEJ - TY Polabský Bull, ČLP/BT/12616 /1.4.2014/
BIG HIT Joe
s Star x EMILKA Polabský Bull

chov.: Jiří Švarc, maj.: Jiří Švarc

N3 - HEIDY Polabský Bull, ČLP/BT/12617 /1.4.2014/
BIG HIT Joe
s Star x EMILKA Polabský Bull

chov.: Jiří Švarc, maj.: Hana Smělá

abs. - Power King RUBY, Met.Bullt.80/14 /12.2.2014/

Power King SUNDANCE KID x Power King DIAZ

chov.: Peto Laszlo, maj.: Katarína Bánová

FENY - třída mladých

V1, CAJC - CHARLOT Rasels Bull, SPKP 2929 /12.8.2013/

FARAON FOLLOWER Rasels Bull x Moonflower MEDISON RASEL

chov.: Janka a Ivan Šlesárovci, maj.: Janka a Ivan Šlesárovci

V2 - Knights of Darkness PEARL OF TIMAR, PKR III-73971 /26.7.2013/

PERFECT PATTERN Timar x Knights of Darkness BLACKCURRANT

chov.: Tamas Nagy, maj.: Aleksandra Jastrzebska

V3 - CAMELLIA Solo Magnifica, ČLP/BT/12408 /7.6.2013/

PABLO PICASSO Asmoddeus x Arcanum KIZZMET

chov.: Ing. Jana Reichlová, maj.: Ivona Pavelková

V4 - COMMING FOR ANDREA z Ostrova Man, ČLP/BT/12542 /18.10.2013/

BLACK ONYX Solo Magnifica x HONEY Klopo's

chov.: Andrea Marková, maj.: Andrea Marková

V - IAGGA Daidalos, ČLP/BT/12401 /29.4.2013/

UMBRO Asmoddeus x OXI TOXI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šotolová

VD - AMELIA WILD FAIRY FROM Mithgard, SPKP 2942 /26.10.2013/
TENAGE REBEL Timar x BESSY JANE Sofis Bulls

chov.: Jaroslav Čupka, maj.: Martina Štolcová

VD - NAOMI BLACK SMILE of Critical Point, ČLP/BT/12555 /3.7.2013/

Bobuddy TRAFALGER x Moonflower WILD ANGEL

chov.: Pavle i Slavica Stupovski, maj.: David Kerpl

FENY - mezitřída

V1, CAC - WONDERFULL WANDA Timar, PKR.III-73293 /26.5.2013/
Teirwgwyn PAPER GANGSTA AT BULLYVIEW x MILKA TIMAR Bule z Buzy

chov.: Aleksandra Jastrzebska, maj.: Aleksandra Jastrzebska, Aneta Przybyslawska-Lach

V2, res. CAC - AIMEÉ De La Rue, ČLP/BT/12379 /29.3.2013/

Karmacoma SUPERSTYLIN x EASY Hot Bull

chov.: Jana Drahotská, maj.: Michal Bělík

V3 - ELIZABETH ROSEMOND TAYLOR pod Hradem Veveří, ČLP/BT/12366 /26.3.2013/

Moonflower MAX BAXTER x LOLLIPOP LOLITA Wild Fámy

chov.: Mgr. Hana Horká, maj.: Jitka Hladíková

V4 - IOKASTE Daidalos, ČLP/BT/12400 /29.4.2013/

UMBRO Asmoddeus x OXI TOXI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

VD - BUGATTI BUBBLE Regess Bull, ČLP/BT/12319 /24.2.2013/

ANDREASS z Podolského kopce x ARTEMIS z Bordovských pekel

chov.: Bc. Pavel Savula, maj.: Bc. Pavel Savula

FENY - třída otevřená

V1, CAC - Masaryk’s JUNGLE JEWEL, ČLP/BT/12296 /6.10.2012/
QuentinHill SHOOT ME TWICE x WHOOPI vom Xanadu

chov.: Pavel Masaryk, maj.: Vlastimil Erla

V2, res. CAC - BERTILLE Lestell, ČLP/BT/11658 /14.11.2010/

QUENTIN Pajar x AFRODITA Marcus Urlandus

chov.: Lenka Janoušková, maj.: Jiří Švarc

VD3 - LOVE STAR Ex Se Natus, PKR.III-72790 /3.5.2013/
Pannonszépe ZINADINE x TRUST ME Ex Se Natus

ch: Agnieszka Niewiarowska, m: S. Medvedeva

VD4 - BOOGIE WOOGIE Canea Bulls, ČLP/BT/12100 /7.5.2012/
MADRIGAL Jas-Ver x SALOME Hamentashen

chov.: Lenka Košťálová, maj.: Miroslav Bártek

FENY - třída pracovní

V1, CAC - PITH Jas-Ver, ČLP/BT/11903/14 /25. 8. 2011/

NATTY NATHAN Timar x DESIREE Jas-Ver

chov.: Jaroslav Selinger, maj.: Jaroslav Selinger

FENY - třída vítězů

V1, CAC, VSV, BOS - Bilboen ANGEL OF THE MOON, ČLP/BT/12634 /10.2.2013/
Teirwgwyn PAPER GANGSTA AT BULLYVIEW x Bilboen STAR AT NIGHT

chov.: Sarah Foster, maj.: Kateřina Kožnarová

V2, res. CAC - HAYA Daidalos, ČLP/BT/12100 /9.5.2012/
Megaville IT'S A CRIME x ROCOCO Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Franc Yeste Morais

V3 - TINKLE BELL Timar, ČLP/BT/12186, PKR III-70365 /1.12.2011/
Taylajay’s LOOK NO FURTHER x NELLY NAVARA Timar

chov.: Aleksandra Jastrzebska, maj.: Aleksandra Jastrzebska

V4 - THE LUCKY TALIZMAN Timar, ČLP/BT/12186, PKR III-69997 /1.12.2011/
Taylajay’s LOOK NO FURTHER x NELLY NAVARA Timar

chov.: Aleksandra Jastrzebska, maj.: Klára Koželuhová, Aleksandra Jastrzebska

FENY - třída veteránů

V1, BOV - SALOME Hamentashen, ČLP/BT/9743/10 /21.6.2005/
FOÉNIX Trojský kůň x ARWEN Hamentashen

chov.: Petr Urban, maj.: Lenka Košťálová

V2 - HONEY Klopos, ČLP/BT/10668 /18.4.2006/
BLADE Feira de Santa x Hörcsögfalvi JANKA

chov.: Ladislav Polgár, maj.: Andrea Marková

MINIATURNÍ BULTERIÉR

PSI - třída štěňat

VN1 - ADIOS AMIGOS MINI Sherak, ČLP/MBT/522 /8.5.2014/
Justeph ROCK AND ROLLER x BIANCA MINI Kalimero Bohemica

chov.: Petra Knihová, maj.: Branislav Jelov

abs. - JACK M Rasels Bull, SPKP 225 /22.5.2014/
I'LL BE HERE FOR YOU Marso-Bull x CALISTA EOS Tanagros

chov.: Janka a Ivan Šlesárovci, maj.: Janka a Ivan Šlesárovci

PSI - třída mladých

V1 - Monostori Kusbull BABSZEM DJANGO, MET. Min.Bull.T 1639/13 /23.7.2013/

Chaos Empires FREDERICO x Bikató-Parti INES

chov.: Imre Pápai, maj.: Imre Pápai

V2 - EXPERT TIME od Benga, CMKU/MBT/441 /17.7.2013/
Nuestro's DIEGO x BLACK JUICE od Benga

chov.: Pavlína Šafránková, maj.: Ondřej Viktora

abs. - BARACK Minibull z Kosova, ČLP/MBT/457 /13.9.2013/
Nuestro's DIEGO x AIDA Minibull z Kosova

chov.: Otakar Šamárek, maj.: Otakar Šamárek

PSI - mezitřída

V1, CAC - Minotaur IN THE FLESH, UKU.0178329 /7.6.2013/

Milkyway Miniature BLACK POWER x Minotaur DOLLY DAGGER

chov.: Vanessa Giamo, maj.: Irina Reznik

V2, res. CAC - JA RULE Friendly Bulls, SPKP 181 /23.5.2013/

DIABOLO von der Alten Veste x HAYLEE Friendly Bulls

chov.: Denisa Hrdličková, maj.: Denisa Hrdličková

PSI - třída otevřená

V1, CAC, VSV, BOS - HARRY GOLD'N BOY du Domaine D'Yspahan, UKU 0142645 /16.6.2012/

GUNS’N’ROSES du Domaine D'Yspahan x FANTINE du Domaine D'Yspahan

chov.: S. Joly, maj.: Irina Reznik

V2, res. CAC - ASTERIX Minibull z Kosova, SLRBTM-000009, CMKU/MBT/276/11 /23.5.2011/
Bullowers LITTLE JOHN WILDFAMY x HOLLY WEE-M Wild Fámy

chov.: Otakar Šamárek, maj.: Žiga Jazbec

V3 - FALCO von der Alten Veste, ČLP/MBT/330 /8.10.2011/
PEPE von der Alten Veste x IAM HURRICAN HEDWIG von der Alten Veste

chov.: Georg Scherzer, maj.: Radovana Dufková

V4 - ARSO AMERICAN LEGACY MiniBullWest, CMKU/MBT/349 /31.5.2012/
Anirella's PRIME MINISTER x Envision Registan JUBILEE

chov.: Denisa Švábková, maj.: Denisa Švábková

abs. - DIEGO Sorrowfull Sight, CMKU/MBT/321/12 /6.2.2012/
EMPORIO ARMANI MINI Minies x QWIBBEL The Warrior

chov.: Věra Dočekalová, maj.: Lenka Sotáková

PSI - třída vítězů

V1, CAC - GEORGE MICHAEL Marso-Bull, CMKU/MBT/309/11 /14.11.2011/

LIGHT MY FIRE von der Alten Veste x BELLA von der Alten Veste

chov.: Marcel Linhart, maj.: Alois Drozd

V2, res. CAC - ABSINTH MINI Kalimero Bohemica, CMKU/MBT/217/10 /2.7.2010/

EMPORIO ARMANI MINI Minies x AŠIJKA Kuklík

chov.: Lucie Markupová, maj.: Petra Ludková

V3 - BIG PIECE OF MY HEART Anmajoon, CMKU/MBT/170/09 /7.10.2009/
Dier's GOLDEN GHOST OF MOONCRAFT x TANJA von der Alten Veste

chov.: MVDr. Markéta Pacltová, maj.: Hana Slekovičová

FENY - třída štěňat

VN1, Nejlepší štěně - AVALLON BEAUTY MINI Sherak, ČLP/MBT/528/14 /8.5.2014/
Justeph ROCK AND ROLLER x BIANCA MINI Kalimero Bohemica

chov.: Petra Knihová, maj.: Petra a Kateřina Knihová

VN2 - ALBA Heartfelt Bull, ČLP/MBT/537 /3.6.2014/
ABSINTH MINI Kalimero Bohemica x ALLANISE Minibull z Kosova

chov.: Jan Habr, maj.: Jindřich Moravcsik

VN3 - AFINITY BLUE MINI Sherak, ČLP/MBT/528/14 /8.5.2014/
Justeph ROCK AND ROLLER x BIANCA MINI Kalimero Bohemica

chov.: Petra Knihová, maj.: Pavel Jireček

FENY - třída dorost

VN1, Nejlepší dorost - Human Sight KEY FOR A SUPER PLAY, RKF 3905829 /12.3.2014/
Nuestro's GENERAL STUNNER FOR HUMAN SIGHT x Human Sight VINTAGE LADY BULL

chov.: Svetlana Gromova, maj.: Svetlana Gromova, L. V. Zhuchkina

FENY - třída mladých

V1, CAJC, BOJ - Enchanted Glen BLACK CAVIAR, VDH/DCBT (0) 1892 /9.8.2013/

Bouncing Gems AUGUST THE GORGEOUS x Axom Terra MISS EMMA FROST

chov.: Brigitte Jentzsch, maj.: Julia Gorshkova

V2 - Maryniax XSENIA FOR ALAMARO, PKR.III-73772 /25.9.2013/

Duvessa DIEPHONTES x WIKI Ewimark Rakownia

chov.: Marek Maryniak, maj.: Radoslaw Siecinski

V3 - AISHA of Wild Billy Bull, SPKP 220 /30.12.2013/
KILJG CHARISMA Duvessa x ANGELS FACE OF Wal Pet

chov.: Mário Kyjak, maj.: Ivan Hrdlička

V4 - OLYA-LYA iz Doma Averyanovih, ČLP/MBT/543 /1.12.2013/

Bikató-Parti REAL MACHO MONIDGI x ZHASMINKA iz Doma Averyanovih

chov.: Julia Averyanova, maj.: Jarmila Miklová

FENY - mezitřída

V1, CAC - JASSIE J Friendly Bulls, SPKP 185 /23.5.2013/

DIABOLO von der Alten Veste x HAYLEE Friendly Bulls

chov.: Denisa Hrdličková, maj.: Denisa Hrdličková

V2, res. CAC - BYE BYE Canea Bulls, ČLP/MBT/411 /28.1.2013/
UNION JACK vom Kaiserstuhl x ANGEL'S CRY Sorrowfull Sight

chov.: Lenka Košťálová, maj.: Lenka Košťálová

FENY - třída otevřená

V1, CAC - Bullrichs CHIMERA, SPKP 212/14 /20.3.2013/
Decadance DISCOVERY MARGINS x TIFANY BONSAI von Amadis

chov.: Michael Kästner, maj.: Nora Tatárová

V2, res. CAC - Human Sight ELDIVA, RKF 3388347 /11.9.2012/
Chaos Empire’s FREDERICO x Human Sight ARCTIC ANGEL

chov.: Svetlana Gromova, maj.: Svetlana Gromova, M. Pogudina

V3 - BIANCA MINI Kalimero Bohemica, CMKU/MBT/342/12 /22.3.2012/
PEPE von der Alten Veste x AŠIJKA Kuklík

chov.: Lucie Markupová, maj.: Petra a Kateřina Knihová

V4 - JAMAICA INN Marso-Bull, CMKU/MBT/381/12 /14.9.2012/
Duvessa CODE RED MARGINS x BELLA von der Alten Veste

ch: Marcel Linhart, m: Andrea Ridošková

FENY - třída vítězů

V1, CAC, VSV, BOB - CALISTA EOS Tanagros, SPKP 151/12 /19.4.2011/

LIGHT MY FIRE von der Alten Veste x Mooncraft‘s PRINCESS OF SHOWLAND

chov.: Renata Černys, maj.: Janka a Ivan Šlesarovci

V2, res. CAC - APRIL BLOSSOM OF Brněnský Bull, CMKU/MBT/333 /17.4.2012/
PEPE von der Alten Veste x FACE TO FACE MINI Minies

chov.: Eva Hájková, maj.: Eva Hájková

V3 - Sheyne Punim BASBUSA AT HUMAN SIGHT, RKF 3293367, ISBR 114526 /13.1.2012/
Sheyne Punim AU TA ZOI x COUSCOUS THE MINI Warrior

chov.: Igal Gelman, maj.: Svetlana Gromova, Igal Gelman

abs. - WHITE MERY MARYNIAX Ewimark Rakownia, PKR.III-65169 /22.6.2009/
Parabellum LORD BYRON x NIAGARA Ewimark Rakownia

chov.: Marek Wojciechowski, maj.: Marek Maryniak

FENY - třída veteránů

V1, BOV - BUMBLE BEE MINI Minies, CMKU/MBT/49/05/07 /9.7.2005/

ARON Doc Sidonius x BUBBALOO MINI Daidalos

chov.: Martina Stavinohová, maj.: Jitka Zezulová

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ :
Bullterrier :
Nejlepší bílý - kat. č. 23 - Faraon Follower Rasels Bull
Nejlepší barevný - kat. č. 52 - Angel of the Moon Bilboen
Nejlepší hlava - kat. č. 23 - Faraon Follower Rasels Bull
Nejlepší pohyb - kat. č. 7 - Bilboen Conan the Barbarian

Miniaturní bullterrier :

Nejlepší bílý - kat. č. 63 - Ja Rule Friendly Bulls
Nejlepší barevný - kat. č. 88 - Calista Eos Tanagros
Nejlepší hlava - kat. č. 88 - Calista Eos Tanagros
Nejlepší pohyb - kat. č. 78 - Enchanted Glen Black Caviar