7.10.2000 Klubová výstava Praha - Džbán

Lešanská 1176/2a
Chodov, Praha 4
bulterierclub@email.cz

|

Rozhodčí: Vladimíra Tichá


Psi - třída mladých

V1 - Filípek Danja /22.05.1999/

Klif z Černovické hájovny x Claudia Danja

chov.: MVDr. Petr Daněk, maj.: Josef Klazar

V2 - Condor od 13.pramene /25.04.1999/

Imperátor Bitevní pes x Kelly z Černovické hájovny

chov.: Gabriela Pánková , maj.: Roman Pánek

V3 - Janek Udatný Plzeňský Bull /17.05.1999/

Juniperus Trojský kůň x Nela od Jackoviča

chov.: Zuzana Kopačková, maj.: Josef Špelina

VD4 - Atos z rodu bojovníků /26.05.1999/

Bassbarr Badger of Crossguns x Baraka Bojovník

chov.: Radek Stockner, maj.: Vladislav Karlach

VD - Brad Buddy Bull /23.05.1999/

Montgomery Bitevní pes x Sally od Kosovky

chov.: Věra Houdková , maj.: Barbora Sudová

VD – Fidzhit /26.09.1999/

Warmasters Devil's Dancer x Strong Steal Ella

chov.: A. Vihrova, maj.: MVDr. Simona Müllerová

VD - Xaviér Trojský kůň /17.12.1999/

Orfeus Trojský kůň x Cicatrix Trojský kůň

chov.: MVDr. Simona Müllerová , maj.: Trávníkovi

Psi - mezitřída

V1, CAC - Forrest Gump Wild Fámy /10.11.1998/

Bredy Quincy Wild Fámy x Crash-Boom-Bang Alet

chov.: Jitka Zezulová , maj.: Vráblík Miroslav

VD2 - Krasty z Lužického hvozdu /30.03.1999/

Imperator Bitevní pes x Ely Atlantis-Bohemia

chov.:Ing. Tomáš Besta , maj.: Michal Hubený

D3 - Boumty Pavangeli /16.03.1999/

Bassbarr Badger of Crossguns x Dina z Francouzské rokle

chov.: Pavel Křivan , maj.: Jiří Papež

Psi - třída otevřená

V1, CAC, BOB, KLUBOVÝ VÍTĚZ - Kevin Pajar /02.12.1998/

Remington Čechia-Bull x Lissy v.d. Alten Veste

chov.: Jaroslav Pavel, maj.: Jaroslav Pavel

V2, r.CAC - Montgomery Bitevní pes /14.11.1996/

Bassbarr Badger of Crossguns x Bubbleglass Alet

chov.: Jiří Mrkvička, maj.: Jiří Hamerník

V3 - Leorick z Černovické hájovny /13.06.1996/

Bassbarr Badger of Crossguns x Jasmine z Černovické hájovny

chov.: Karel Pěnka, maj.: Ing. Michal Vyskočil

V4 - Anastáz z Brány vysočiny /07.11.1996/

Juggler Joe Alet x Fay-Fatty z Krasolesí

chov.: Robert Mihule , maj.: Roman Bartosz

V - Amis z Drunče /09.02.1998/

Lion z Černovické hájovny x Axa ze Sněžné jámy

chov.: Ludmila Pflegrová, maj.: Ing. Jaroslav Korejs

V - Bery u Hluboké cesty /11.07.1998/

Danby Dorchester Excalibur x Banty Bohemia Cobein

chov.: Štefan Drnzík, maj.: Drnzík+Kučerová

V - Orry od Jackoviča /24.01.1998/

Masaryk’s Fly Flea x Getty od Jackoviča

chov.: Anna Jackovičová, maj.: Michal Cholevík

V - Warior’s Donald Duck at Guera /03.04.1998/

Majico Scene Stealer x Warior’s Lady A

chov.: Milena Švelic, maj.: MVDr. Simona Müllerová

VD - Destroyer z Lodice /24.06.1997/

Cream Cadillac Alet x Dinasty z Louštína

chov.: Petr Broukal, maj.: Zdeněk Štětina

VD - Flintstone z lodice /25.06.1998/

Quest Piangero x Dinasty z Louštína

chov.: Petr Broukal, maj.: Pavel Zvolský

Psi – třída pracovní

V1 - Billy Vandi /21.03.1996/

Oliver Kid Alet x Enda od Haberského potoka

chov.: Ivana Vaníková, maj.: Viktor Grof

Psi – třída vítězů

V1, CAC - Frankenstein z lodice /25.06.1998/

Quest Piangero x Dinasty z Louštína

chov.: Petr Broukal, maj.: Vladimír Svoboda

Feny - třída mladých

V1 - Sarah od Jackoviča /07.08.1999/

Max od Jackoviča x Netty od Jackoviča

chov.: Anna Jackovičová x maj.: Gazárkovi

V2 - Amanda od Vodenských rybníků /06.12.1999/

Collin Hollow Trunk x Lorry z Černovické hájovny

chov.: Josef Hronek, maj.: Karel Pěnka

V3 - Elena Bull Dogmania /09.06.1999/

Lucky-Luk Čechia-Bull x Mery od Kosovky

chov.: Štěpánka Blahnová, maj.: Anna Novotná

V4 - Madelleine Black Hillside /29.09.1999/

Le Roy Bitevní pes x Honolulu Verva

chov.: Ing. Zdeněk Zeman , maj.: Zuzana Kopačková

D - Fortuna Bohemia Cobein /20.07.1999/

Mike Hammer Alet x Ebony Bitevní pes

chov.: Milan Kašík , maj.: Miroslav Záruba

Feny - mezitřída

V1, CAC - Linda Pajar /03.12.1998/

Remington Čechia-Bull x Connie Pajar

chov.: Jaroslav Pavel , maj.: Jaroslav Selinger

VD2 - Lála z Lužického hvozdu /04.04.1999/

Klif z Černovické hájovny x Junona Trojský kůň

chov.:Ing. Tomáš Besta , maj.: Petr Hájek

D3 - Barbra Pavangeli /16.03.1999/

Bassbarr Badger of Crossguns x Dina z Francouzské rokle

chov.: Pavel Křivan, maj.: Pavel Křivan

Feny - třída otevřená

V1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ - Moonrose Pajar /04.12.1998/

Remington Čechia-Bull x Sharon Pajar

chov.: Jaroslav Pavel , maj.: Petr Pavel

V2, r.CAC - Haydee Pajar /28.10.1996/

Quest Giancana x Sharon Pajar

chov.: Jaroslav Pavel, maj.: Jaroslav Pavel

V3 - Dora Danja /21.03.1998/

Bassbarr Badger of Crossguns x Claudia Danja

chov.: Ing. Jana Daňková, maj.: MVDr. Petr Daněk

V4 - Jitane Pajar /17.02.1998/

Premier Bill Alet x Grace Pajar

chov.: Jaroslav Pavel, maj.: Miloslav Kubinec

VD - Bára z Borového /31.12.1996/

Quest Piangero x Danga Ynhard

chov.: Ing. Věra Heinclová , maj.: Ing. Karla Bernášková

VD - Lorry z Černovické hájovny /13.06.1996/

Bassbarr Badger of Crossguns x Jasmine z Černovické hájovny

chov.: Karel Pěnka, maj.: Josef Hronek

Feny – třída pracovní

D - Pegy z Kaiserovy farmy /05.02.1998/

Quest Piangero x Ornela z Kaiserovy farmy

chov.: Václav Kaiser , maj.: Josef Bernášek

Feny – třída veteránů

V - Baetis Černý kostel /04.07.1988/

Clay z Černovické hájovny x Gala od Řeky Doubravky

chov.: PhDr. H. Vařbuchtová , maj.: Jaromíra Smazalová